Zuzana Švédová - Moje osobní stránka

Web Name: Zuzana Švédová - Moje osobní stránka

WebSite: http://www.zuzanasvedova.cz

ID:360739

Keywords:

Moje,dov,Zuzana,nka

Description:


jahelnik_slideshow.jpg

Život je o tom, jak se k věcem stavíme.

Pokud nám něco dlouhodobě nefunguje, zkusme posbírat zbytek síly a jednoduše vykročit. Jedno kam, prostě jít. Udělat ten krok. Cesta se pak většinou začne větvit sama.

Číst více...jahelnik_slideshow.jpg

Každý z nás je jedinečný.

To, s čím každý den hospodařím já, nemusí být nutně jedna z vašich cest. Přizpůsobím se Vám. Najdeme signál, na který vaše tělo zareaguje tím nejlepším možným způsobem.

Číst více...jahelnik_slideshow.jpg

Naučím Vás vařit, dle jednoduchých pravidel.

Nachystat si jídlo tak, abyste již zítra uběhli delší kus cesty, s absolutní volností a klidem na duši. Životní energie je tu pro každého z nás, jen si ji vzít a umět s ní pracovat.

Číst více...

Osobní stránky Zuzany Švédové

Ze své pozice nutričního terapeuta vím, jak moc bývá těžké přeskládat svůj dlouhodobý stravovací řád, vymanit se z područí zažitých rituálů, pravidel a zvyků, aby věci opět plynuly, tak, jak plynout mají. Jídlo, byť se zdá, že je jen nepatrnou součástí dne, neboť jíst musíme a činíme tak zcela přirozeně, utváří pevný základ našeho dne. Vše, co sníme, nás během dne ovlivní, vše, skutečně, věřte mi. Představme si třeba jen nevhodně zvolenou snídani, která je nedostatečná, bez živin, mimo náš rytmus či energetickou potřebu. Snídani, jež není v souladu s naším trávením. Snídani, jež chybí, není, byť s ní organismus pro tento den počítal. Jídlo ve shonu, bez špetky klidu, absence kávy, na kterou jsme zvyklí. Ždibec lepku, laktózy či kaseinu, který se nedopatřením vloudil na talíř. Může to být cokoli, cokoli, co zpomalí krok, je jinak, rozhodí nás. Sklenice vína, kterou játra neustojí, příliš těžká večeře, nedostatek sacharidů, nadbytek tuku, deficit bílkovin, vlákniny či vody.

A nyní si představte, že svůj stravovací řád kompletně změníte, od ranního kuropění až do večerního západu slunce. A opět naskočíte na onu vlnu, kterou se budete moci nechat unášet. Poplynete, bude vám lépe, zbavíte se bolestí, přebytečných kil, nadbytečného smutku, zas a znovu pocítíte, jaké to je, naskočit na svou vlnu a nechat se jí unášet. Tohle ve zábava, věřte mi. Neboť člověk tu není, aby ustrnul, potřebujeme se učit, posouvat, najít sám sebe. Toužíte-li po změně, jste tady správně.


Novinky z mého webu

Autorský fotoobraz Kouzlo prvních violek

Rádi byste do svého interiéru vpustili víc bylinek? Víc světla, barev, hravosti?Nechte se unášet motivy obrazů, kdy každý z nich je jedním jarním, letním, či podzimním příběhem. Ať už se jedná o bylinku, krajinu, na svět se deroucí klíček budoucího stromu. Nechť vám mé obrazy učiní radost.

Číst dál...

Autorský fotoobraz Jablečný sad

Rádi byste do svého interiéru vpustili víc bylinek? Víc světla, barev, hravosti?Nechte se unášet motivy obrazů, kdy každý z nich je jedním jarním, letním, či podzimním příběhem. Ať už se jedná o bylinku, krajinu, na svět se deroucí klíček budoucího stromu. Nechť vám mé obrazy učiní radost.

Číst dál...

Autorský fotoobraz Echinacea z Pojizeří

Rádi byste do svého interiéru vpustili víc bylinek? Víc světla, barev, hravosti?Nechte se unášet motivy obrazů, kdy každý z nich je jedním jarním, letním, či podzimním příběhem. Ať už se jedná o bylinku, krajinu, na svět se deroucí klíček budoucího stromu. Nechť vám mé obrazy učiní radost.

Číst dál...

Řepný koláč s čokoládou

Tenhle koláč musíte vyzkoušet, zvláště jste-li milovníky červené řepy. Výsledné těsto, byť neukrývá ani gram klasické mouky, vás nadchne svou jemností, která během pečení splyne vjeden dokonalý celek. Koláč je hutný, zároveň šťavnatý, čokoládový a plný chuti. Nepohrdnou jím ani děti, to mohu dosvědčit, neboť uchránit jednu jedinou výseč vprůběhu pětiminutového focení bylo, jako byste odháněli roj plný chtivých vos. Užijte si pečení, ale i sdílení, stejně jako degustaci této řepné pochoutky.

Číst dál...

Zeleninový koláč na pohankovém základu

Jste-li milovníky šťavnatých slaných koláčů, tenhle dozajista vyzkoušejte. Nejenže je voňavý, navíc je i bez lepku a má nižší glykemický index, takže jsou to opět otevřená vrátka při redukci a diabetu. Ale rovněž tehdy, pokud chcete jídelníček odlehčit od pšenice (vtakovém případě zvolte ovesné vločky satestem, zkontrolujte rovněž šunku) a využít léčivých vlastností pohanky. Náplň si můžete dle libosti upravit, rajčata jí však dodají potřebnou šťavnaost.

Číst dál...

Pesto z medvědího česneku

Možná jste také, milovníci pest, která můžete uchystat z jakéhokoli životodárného býlí, ať už z bršlice, výtečného česnáčku, kopru, oliv či mrkvové natě. Když se však vysloví ono magické slovo pesto, většině z nás vytane na mysli právě medvědí česnek, který dodá pokrmu hutnou česnekovou chuť. A bylinka není jen o chuti, ale také o zdraví, neboť medvědí česnek pomáhá při desítkách neduhů počínaje vysokým cholesterolem, chronickými neduhy konče.

Číst dál...

Štědrý bylinářův rok

Tímto vám s radostí představuji svou novou knihu, která vznikla v průběhu roku 2020. Nespočet výletů do okolí, košíky plné bylin či dalších plodů přírody. Neustálé cvakání spouště. A velká radost, dar v podobě těšení se, který naplnil celý uplynulý rok. Věřím, že se kniha zalíbí, je plná obrázků, inspirace, nádherných ilustrací, tipů, jak svůj život posunout.

Číst dál...

Staročeský jáhelník

Jáhly zdobily slavnostní staročeský stůl již od pradávna, ať už se jednalo o svatební tabuli, štědrovečerní hostinu či Velikonoční slávu. Jáhly, to je energie a síla, prosté zdraví, které vyživí každou z našich buněk. Zkuste to, jáhelník patří na seznam jednoduchých receptur, které si navíc můžete dotvořit dle své vlastní preference, chuti. Osobně se však držím své odzkoušené tradice, jáhelník, to jsou pro mne jablka, ořechy, skořice a chcete-li, taktéž i dobrý kozí tvaroh.Nic vám však nebrání v tom, abyste si do něj přidali také dobrá povidla, mandle a rozinky, vanilku a badyán, tak, jak si přejete, toužíte a chcete.

Číst dál...
© 2020 - 2022 Zuzana Švédová | Web vytvořil: Joomla weby

MENU:

ÚvodO mněNutriční poradnaReceptySnídaněSvačinaObědVečeřeDezertSalátNápojBylinyJaroLétoPodzimZimaCeníkObchůdekReferenceKontaktVyhledávání

TAGS:Moje dov Zuzana nka

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Domovská stránka | Cammeo

   Skip to main content

BANKA LÁSKY - Banská Štiavnic

  Skip to contentBANKA LÁSKY &#8211; Banská Štiavnica/Oficiálna stránka SKEN

NRG Akku – prémium munka és m

  

Profesionální překlady češt

  Profesionální překlady čeština – němčina, soudní tlumočnice - Mag.phil. Lenka Šampalíkováczech | deutschSoudní tlumočnice jazyka němec

Úvodní stránka | Ponal - Syst

   Systém lepidel pro truhláře

Graphic Design Sri Lanka

   Latest Posts: Logo Design Sri Lanka

Werelddovendag 2022 | Doof Vlaan

  Overslaan en naar de inhoud gaan login Lid worden Doof Vlaanderen

Roll Risteilyt | Risteile Kallav

   0440 266 330 info@roll.fi

Divadelní spolek Martiny Výhod

  Pokud Vám stránka nenacítá, prosím, kliknete zde

pornozinka.com

   ххх порно роликискачать ххх видео порно 3gpпорно зрелы

ads

Hot Websites