Romatolojide Hedef 2022 Sempozyumu

Web Name: Romatolojide Hedef 2022 Sempozyumu

WebSite: http://www.hedefromatoloji.org

ID:324313

Keywords:

Hedef,Romatolojide,Sempozyumu

Description:


Davet Kurullar Genel BilgilerKayıt ve KonaklamaBildiri GönderimiÖnemli TarihlerBildiri Kitabı İletişim MENÜ Davet Kurullar Genel BilgilerKayıt ve KonaklamaBildiri GönderimiÖnemli TarihlerBildiri Kitabı İletişim
BİLİMSEL PROGRAMBİLDİRİ GÖNDERİMİ KAYIT ve KONAKLAMA

DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

Romatolojide Hedef 2022 sempozyumu 9-11 Haziran tarihleri arasında Taksim The Marmara Hotel, İstanbul’da gerçekleşecektir.

2017 yılında başlatılan ‘’Romatolojide Hedef’’ sempozyumları İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İstabul Üniversitesi Tıp Fakültesi, ve Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi- İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Romatoloji Bilim dalları tarafından birlikte düzenlenmektedir.

Bu sempozyum İstanbul’da düzenlenen, geniş kapsamlı nitelikli bilimsel programı ve en önemlisi çok sayıda romatolog katılımı ile ulusal romatoloji toplantıları arasında ayrıcalıklı yerini aldı. Bu özellikleri önemsiyor ve destekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.

Covid-19 pandemisi, özellikle uzmanlık eğitimi alan romatolog meslektaşlarımızın ulusal ve uluslararası romatoloji toplantılarına katılımını ve bilgi alışverişini kısıtladı. Bu açığı kapatabilmek amacı ile bilimsel program içeriğini, ağırlıklı olarak romatizmal hastalıklarda tanı ve tedavi yönetimini güncellemek üzerine tasarladık. Umarım beklentilerinizi karşılayabildiğimiz iyi bir toplantı gerçekleştiririz.

‘Romatolojide Hedef 2022’ Düzenleme Kurulu adına, katılımınız ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Görüşmek üzere

Saygılarımla

Melike Melikoğlu
Sempozyum BaşkanıSempozyum bildiri özetleri kitabı web sayfamızda yayınlanmıştır.

TAGS:Hedef Romatolojide Sempozyumu

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :

ads

Hot Websites