Nakladatelství a grafické studio | MACHART

Web Name: Nakladatelství a grafické studio | MACHART

WebSite: http://www.machart.cz

ID:321739

Keywords:

grafick,Nakladatelstv,MACHART,studio

Description:


Václav Sokol oživil Komenského pro nejmenší

Fenomenální ORBIS PICTUS vychází s novými ilustracemi

Ilustrátor Václav Sokol se pustil do výjimečné práce - inspiroval se motivy ilustrací Komenského ORBIS PICTUS z roku 1883 a vytvořil obrázky pro nový výbor z tohoto díla, který autoři doplnili podtitulem "pro nejmenší". Knižní novinka vychází nejen s původním latinským textem Komenského, ale i překladem do současné češtiny a angličtiny.

více

Tradiční ilustrovaný zpěvník pro "zušku"

...tentokrát s podtitulem "Zuška (si) hraje!"

Velká hudební show MAZEC, kterou pravidelně organizuje Soukromá základní umělecká škola dr. Lidinské, pro své návštěvníky každý rok chystá ilustrovaný zpěvník se skladbami svých žáků a učitelů. Letošní rok není výjimkou...

více

Jiří Suchý chválí Malé hejno bílých vran

JAN VELÍŠEK (verše) a JAN ŠROUBEK (fotografie)

"Dva lidé uprostřed tohoto zmateného světa nám ukazují, že je to krásný svět, jde jen o to nezblbnout, nezabřednout do pesimismu a vnímat. Dál už vychvalovat nebudu, abych nevzbudil podezření, že jsem oběma autory zkorumpován..."

více

Kiplingovy zednářské povídky

Od autora známé básně "KDYŽ..."

Kniha vychází v českém vydání teprve podruhé, a to po více než pětaosmdesáti letech. Původní překlad jazykově upravil Jan Velíšek a knihu nově doplnil ilustracemi Kameel Machart. Zdá se, žže některé vlastnosti, které zednářství vyžaduje, byly ukryty už v samotném Kiplingově naturelu - myšlenka tajného spojenectví, smysl pro řád...

více

Veřejná soutěž na nové logo FF UK?

Nakonec z toho asi nic nebude...

Pražská filosofická fakulta Univerzity Karlovy před několika týdny vypsala veřejnou výtvarnou soutěž na zpracování nového loga fakulty. Základním zadáním bylo zpracovat původní otisk historické barokní pečeti fakulty, na které je zobrazena Kateřina Alexandrijská se svými atributy - ozubeným kolem, knihou a ratolestí. A výsledek?

více

Skvělý knižní dárek pro letošní sezonu

IRENA BUKAČOVÁ, MILOSLAV HUS, KAREL ROM

Publikace ilustruje na konkrétních příkladech místní historie severního Plzeňska (Kralovicka) osudové děje druhé světové války v českých zemích. Regionem probíhaly významné hranice, jeho část připadla do Sudet, část zůstala v Druhé republice a později v Protektorátu. Konec války přeťal oblast demarkační čárou mezi americkou a ruskou zónou

více

Naše nejnovější grafika

Naděje v medicíně

Mgr.A. Andrea Borovská

Vůně bylinek pro Odor Naturalis

Mgr.A. Andrea Borovská

Audiovizuální ceny TRILOBIT 2020

Kameel Machart

Soví novoročenka a další koláže

Mgr.A. Andrea Borovská

Koláž s jelením motivem

Mgr.A. Andrea Borovská

Berounská galerie Pěší zóna

Kameel Machart

Web pro Prague Play Offs

Vincenc Che

Výstava DANTOM Bohéma

Kameel Machart

Panely pro královský palác na Točníku

Kameel Machart

Videomedailonek: Peter Kuhar

Kameel Machart

Kalendář retro Ostrava

Kameel Machart

Videomedailonek: Karel Žák

Kameel Machart

logo a korporátní identita

Kvalitně zpracované logo je základem firemní identity. Klientům nabízíme nejen základní formu loga, ale také jeho systematické rozpracování v grafickém manuálu. Ten se pak stává nezbytným vodítkem pro další práci tak, aby kompletní vizuální styl společnosti byl jednotný, koncepční a ucelený.

ilustrace, kresby...

Naší výtvarnou doménou je osobitý výtvarný styl, který nachází uplatnění zejména v ilustrativní podobě. Tam, kde je to žádoucí a účelné, snažíme se prosadit hravost, nápaditost a originalitu zosobněnou výrazným autorským rukopisem.

webové řešení na míru

Moderní a funkční webové stránky jsou nepostradatelným nástrojem marketingu. Našim klientům se snažíme ušít webové řešení „na míru“. Funkčnost a snadná uživatelská administrace jsou samozřejmostí. Navíc se snažíme, aby webová řešení z naší dílny měla i originální styl a vysokou grafickou úroveň. Většina našich webových řešení je plně responzivní, vhodných pro uživatele všech typů koncových zařízení, včetně tabletů a smartphonů.

Naše nejnovější knihy

Podzemí Berounska a Hořovicka

Michal Hejna
Martin Majer

Povídky ke kávě V.

Hana Hrabáková

Případ Velikého mistra

Kameel Machart
Melchior Kotnowski

Příběhy staré Ostravy

Boris Renner

Mystéria vepsaná ve tvářích

Vladimír Kiseljov

Beroun v proměnách času

Jitka Soukupová

Králův Dvůr v proměnách času

Pavel Paluska
Jiří Topinka

Rudolf Kopecký: Vzpomínky starého novináře

Martin Nekola

Berounsko a jeho Židé

Jiří Topinka
Jindřiška Rosenbaumová

Ostravské pohledy

Boris Renner

OKA mžiky

Jana Kubásková
Kateřina Mašatová

Výbor z Komenského ORBIS PICTUS

Jan Amos Komenský
Václav Sokol

knihy na klíč

Nakladatelství Machart připravuje výrobu „knih na klíč“ pro širokou škálu zájemců. Zejména se jedná o následující zákaznické skupiny:

Autoři, kteří chtějí vydat knihu vlastním nákladem. Jedná se zejména o drobnou prózu, poezii, literární prvotiny apod., u nichž autorovi pomůžeme nejen s redakční přípravou, pořízením grafických podkladů, návrhem, sazbou a výrobou, ale i s uvedením knihy na trh.

Více

elektronické knihy

Nakladatelství Machart se již v polovině roku 2010 začalo intenzivně připravovat na nový fenomén na českém trhu s knihami – na elektronické knihy. Velkou část své knižní produkce nabízí čtenářům ve formátu e-knih a tuto službu se rozhodlo poskytovat i nakladatelům, kteří zatím s elektronickými knihami nemají velké zkušenosti nebo nemají vlastní kapacitu na rozsáhlou konverzi svých knih do elektronické formy.

Více

vlastní e-shop

Veškerou produkci nakladatelství Machart, včetně nabídky několika partnerských nakladatelství, je možno snadno a rychle zakoupit v našem e-shopu www.dobredarky.cz.

O nás

Grafické studio a nakladatelství Machart se řadí spíše mezi menší - rodinné – podniky. Svoje aktivity stavíme na osobním vkladu, invenci a kreativitě „rodinného“ týmu. Naše společnost se zprvu profilovala jako grafické studio a reklamní agentura, později jsme záběr aktivit rozšířili o nakladatelskou činnost, realizaci webových projektů i stále častější práci s videem a animací.

Ve všech výstupech naší činnosti se snažíme na první místo klást vysokou grafickou úroveň našich produktů, preciznost a osobní přístup. Usilujeme o to, aby byla naše práce „podepsána“ výrazným autorským rukopisem.

O nás

News Náš tým Kontakt

Nakladatelství

Knihy Autoři

Grafické studio

Grafika Tisk Web

Sledujte nás

Facebook Dobrédárky.cz Youtube

©

TAGS:grafick Nakladatelstv MACHART studio

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Home - Barbara Viti - Studio Imm

  La tua casa come la immaginiContattaci340 7773564info@barbaravitiimmobiliare.itDove siamoVia Ridolfi 17550053 Empoli (FI)HomeANNUNCI ANNUNCI RECENTIOF

Le Pleiadi Studio Immobiliare |

  

Archon Studio

   Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00Toll Free 1800.899.900 HomeGamesSubmit IdeaDownloadsShopDistributorsBlogContact#block-block-24 {bac

MANCINI Studio Immobiliare

  

Studiozero Immobiliare

   Via Pistoiese, 128, Buggiano (PT) +39 057273386 info

MgA. Lenka Blažejová | GRAFIK

   body { background-image: url('https://www.blazejova.cz/wp-content/uploads/2016/08/pozadi3.jpg'); } knihyilustracetiskovinyvizuáln

Hawk Designs - Website design an

  HomeServicesPortfolioContact Web design Web hosting Web development Search Engine Optimization Ad d

Brennan Brand Creative Studio

  

Kosmetik für sie und ihn | Ihr

  Skip NavigationView SitemapStartseiteGesichtsbehandlungenKosmetikbehandlungenAquafacialMikrodermabrasionMicroneedlingMezotixUltraschallChemical Peelin

SHE Fitness személyi edző stú

   1137 Budapest, Pozsonyi út 20. 06 30 686 0077

ads

Hot Websites