Agencja interaktywna Warszawa, Wrocław, Poznań - Suchowski Media

Web Name: Agencja interaktywna Warszawa, Wrocław, Poznań - Suchowski Media

WebSite: http://www.suchowskimedia.pl

ID:316883

Keywords:

Warszawa,Wroc,Agencja,interaktywna

Description:


MENU
strony internetowe piękne i stylowe strony, dostosowane do urządzeń mobilnych

sklepy internetowe zakupy online jeszcze nigdy nie były takie proste pozycjonowanie w Google wyprzedź konkurencje, badź zawsze widoczny grafika / logo identyfikacja wizualna jest najważniejsza

agencja interaktywna

czym się zajmujemy?

Strony internetowe (CMS)

Budujemy Strony Internetowe z systemem CMS, będące elementem przemyślanej strategii biznesowej, częścią kampanii marketingowej lub narzędziem do realizacji unikalnego modelu biznesowego.

Sklepy internetowe (ecommerce)

E-commerce to bardzo ważna gałąź biznesu w internecie. Projektujemy Sklepy internetowe bez limitu produktów, z dodatkowymi funkcjonalnościami oraz z płaceniem za zakupy kartą kredytową lub szybkimi przelewami online.

Identyfikacja wizualna

Logotyp firmy / marki to najważniejszy element biznesu, po którym biznes jest identyfikowany. Rozumiemy rynek i branżę klienta. Projektujemy logo, papier firmowy oraz wizytówki.

Pozycjonowanie stron (SEO/SEA)

Aby strona WWW mogła zaistnieć w Internecie, potrzebuje pozycjonowania. Internauci chcą szybko dotrzeć do interesującego ich zagadnienia, korzystają z wyszukiwarki internetowej Google.

helpdesk - aktualizacja

Potrzebujesz pomocy w aktualizacji strony internetowej? Nie zatrudniaj informatyka! Zatrudnij nas. Oszczędzisz pieniądze, każdą modyfikację zrobimy profesjonalnie i szybko.

serwer - hosting

Dbamy o kompleksowe wykonanie usługi dlatego do strony internetowej lub sklepu, proponujemy Serwer z pełną obsługą z naszej strony i z backupem danych 24h / 7 dni. Wykupujemy domenę i bezproblemowo podpinamy pod Nasz Serwer.

aplikacje mobilne

Piszemy aplikacje na urządzenia mobilne obsługujące systemy operacyjne iOS (Apple). Przyciągnij klientów nie tylko stroną internetową, ale również aplikacją na telefonie lub tablecie.

SharePoint Foundation

Jako dalszy rozwój systemu Windows SharePoint Services 3.0, firma Microsoft wprowadza platformę SharePoint Foundation 2010, która znacznie rozszerza możliwości dla pracowników, dostarczając im niezawodny i łatwy w zarządzaniu system do współpracy.

Small Business Server

Często rozmawiamy z właścicielami, zarządem i kluczowymi dyrektorami, na temat ich przedsiębiorstw, aby nie tylko zrozumieć ich potrzeby oraz użyteczność technologii informatycznych, ale także co jest dla nich ważne jako dla osób odpowiedzialnych za rozwój firmy.

systemy crm, xRM, dms, sod, workflow

Centralne systemy do przechowywania i zarządzania dokumentami posiadają a la carta mechanizmy umożliwiające przepływ informacji oraz obieg samych dokumentów (workflow).

systemy pracy grupowej

Celem systemu pracy grupowej jest scentralizowanie pracy pracowników poprzez dostarczenie im dedykowanych miejsc na przechowywanie dokumentów, koordynowanie prac poprzez zadania, oraz współdzielenie informacji.

portal intranetowy

Podstawowym narzędziem do komunikacji w przedsiębiorstwach, oprócz elektronicznej wiadomości e-mail, jest Portal Intranetowy.

nasza misja

Każdy nasz projekt ma na celu pełne zadowolenie i usatysfakcjonowanie klienta. Nie uważamy żadnego projektu za skończony dopoki klient nie stwierdzi że jest w pelni zadowolony z przedstawionej przez nas wizji.

zobacz nasze realizacje

nasze ostatnie realizacje

StudioMagda

Cukiernicze Atelier Braci Roguskich

gurucar.pl - import aut z USA

Bajgle i Koktajle

Kraina Przedszkolaka

Klaudia Roguska Make up

Dakara Invest

Niko Development

zobacz całe portfolio »

Regulamin/Google +/English version

2007 - 2021 © Copyright Suchowski Media. Wszelkie Prawa Zastrzeżone

TAGS:Warszawa Wroc Agencja interaktywna

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Branżowa Agencja Informacyjna i

  Przejdź do treściWitamy na stronie iPortale.pl Sp. z o.o. | Wydawcy portali branżowych! Branżowa Agencja Informacyjna iPort

Katolicy Powroccie Do Domu | Wit

   Powrót do domu PYTANIA Spowiedź Eva

Agencja Interaktywna Onisoft

  

Masaż tajski, orientalny i azja

  '; Contact Usinfo@youremail.com1-800-700-5400www.rnbtheme.com© 2019. DFD – Power Elite Athor Strona głównaO nasMasaże i zabiegiCennikKontakt

Sex shop - salon erotyczny reFFo

   The store will not work correctly in the case when cookies are disabled. Wygląda na to

sprawy karne prawo karne drogowe

   Korzen

Vanilla Hostel&Apartments Wrocł

  Skip to content HostelApartamentyPokojeZespółCennik Cennik noclegówCennik maj-sierpieńRezerwacjeBlogKontaktFAQ REZERWUJ TERAZ WITAMY W VAN

XX Parada Równości - 20 czerwc

  

Obsługa Informatyczna dla firm

    info@wieza.pl +48 22 834 57 10   Home

Agencja Rozwoju Małopolski Zach

  Strona głównaOfertaOferta dla przedsiębiorcówOferta szkoleniowaObsługa zamówień publicznychAktualnościO nasInformacje dla akcjonariuszyProjekt

ads

Hot Websites