Remmers | Innowacyjne produkty dla branży budowlanej i drzewnej

Ochrona budowli

Izolacje przeciwwodne Renowacja antypleśniowa

Ochrona drewna

Lakiery do schodów Systemy 3-w-1

Induline

Induline DW-601 Aqua Stopp GLF-925 uszczelniacz

#RemmersEDU

Zamów bezpłatny e-newsletter #EDUkator - nasz blog

Gwarantowane i bezpieczne

Przekonaj się o jakości naszego doradztwa, o gwarancjach bezpieczeństwa dla naszej szerokiej gamy produktów i naszej wielokrotnie nagradzanej koncepcji logistycznej.

Szybka dostawa Nasi doradcy techniczno-handlowi doradzą Państwu bezpośrednio na Szeroka gama produktów Certyfikowane systemy z gwarancją Remmers

Remmers Polska

Od piwnicy aż po dach

Historia Grupy Remmers

Historia Grupy Remmers

1949 1963 1970 1989 1992 2000 2011 2013 2016

Założenie firmy Bernhard Remmers

utworzenie dwóch działów "ochrona drewna" oraz "ochrona budowli"

Więcej informacji

wprowadzenie na rynek systemu izolacyjnego Aida Kiesol

Remmers opracowuje preparat krzemionkujący Aida Kiesol i z powodzeniem wprowadza go na rynek hydroizolacji. Ponadto opracowany zostaje system Kiesol, w którego skład wchodzi około 20 produktów.

Więcej informacji

założenie spółki-córki w Holandii

Nazwa AIDA Bautenschutz GmbH zostaje zmieniona na Remmers Chemie GmbH & Co. W Holandii powstaje również pierwsza zagraniczna spółka zależna Remmers Bouwchemie B.V. w Hoogeveen.

Więcej informacji

Po raz pierwszy odnotowana została trzycyfrowa sprzedaż w milionach [DEM]

Około 500 pracowników osiąga po raz pierwszy obroty w wysokości 100 mln marek. Umożliwiło to większe inwestycje w nowe ośrodki badawczo-rozwojowe, technologie aplikacyjne, ochronę środowiska i doradztwo dla klientów.

Więcej informacji

Założenie Remmers Baustofftechnik AG

W związku z ciągłym rozwojem firmy powstaje spółka akcyjna.

Więcej informacji

Pierwsze wręczenie nagrody im. Bernharda Remmersa

Na początku nowego tysiąclecia Akademia Bernharda Remmersa po raz pierwszy przyznaje Nagrodę Bernharda Remmersa za szczególne osiągnięcia w dziedzinie rzemieślniczej ochrony zabytków.

Więcej informacji

otwarcie Centrum Logistycznego

Nowe centrum logistyczne Remmers AG w Löningen o rozmiarach dwóch boisk piłkarskich i z kwotą inwestycji na poziomie 15 mln euro stanowi jak dotąd największy projekt w historii firmy.

Więcej informacji

Nagroda Llogistyczna

Znacznie wyprzedzając konkurencję, firma Remmers została wybrana przez złożone z ekspertów jury zwycięzcą "Europejskiej Nagrody Logistycznej 2013".

Więcej informacji

Restrukturyzacja Remmers GmbH

Aby sprostać wymaganiom rynku międzynarodowego i zwiększyć rozpoznawalność, Remmers przywdziewa nowy "strój". Ponadto 1 listopada 2016 r. dotychczasowa Remmers AG przekształca się z dniem 1 listopada 2016 r. w nową Remmers Gruppe AG, która równocześnie tworzy dach dla spółek-córek.

Więcej informacji

Remmers Consulting Concept (RCC)

Wsparcie projektowe

Remmers Fachplanung. Duże projekty budowlane wymagają nie tylko niezawodnych produktów i systemowych rozwiązań wiążących się z nimi zagadnień, lecz także uwzględniania szeregu innych, równie kluczowych czynników. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści w dziale Remmers Fachplanung wspierają klientów od analizy projektu poprzez doradztwo i opracowanie koncepcji aż po końcową realizację. Uwzględniamy przy tym wszelkie aktualnie obowiązujące krajowe i międzynarodowe wytyczne i dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb odbiorców.

Więcej informacji

Akademia Bernharda Remmersa

Eksperci dla profesjonalistów

Akademia Bernharda Remmersa (Bernhard Remmers Akademie – BRA) została powołana do życia z inicjatywy rzemiosła, Niemieckiej Fundacji Ochrony Zabytków (Deutsche Stiftung Denkmalschutz – DSD) i jej założyciela – Bernharda Remmersa. Innowacyjne formy szkoleń, zawsze uwzględniających najnowsze normy i wytyczne, oraz wyjątkowa możliwość budowania sieci zawodowych stanowią w naszej ofercie prawdziwą wartość dodaną. Wiedza rozwija. Wiedza łączy. Wiedza tworzy nowe wartości.

Instytut Analityczny im. Bernharda Remmersa

Silny partner w dziedzinie analizy materiałów budowlanych

Instytut Analityczny im. Bernharda Remmersa (Bernhard Remmers Institut für Analytik – BRIfA): ta samodzielna, akredytowana spółka gwarantuje absolutną neutralność analiz i procedur certyfikacyjnych. Oferowane przez BRIfA usługi analityczne i najnowsze metody badań obejmują takie dziedziny, jak drewno, mineralne materiały budowlane, powłoki, farby i lakiery. Podobnie różnorodni są także zleceniodawcy, wśród których są zarówno osoby prywatne, architekci, wykonawcy, jak i instytucje publiczne.

Zamów e-newsletter