Drupal CMS | Agencja Drupal Solution | Tworzenie stron

Web Name: Drupal CMS | Agencja Drupal Solution | Tworzenie stron

WebSite: http://www.drupalsolution.pl

ID:341594

Keywords:

Agencja,CMS,Drupal,stron

Description:


Przejdź do treści

Agencja interaktywna Drupala

Tworzymy i wdrażamy profesjonalne strony,
sklepy i aplikacje webowe dla firm w oparciu o CMS Drupal
Dowiedz się więcej

Agencja Drupal Solution - czym się zajmujemy?

Drupal Solution to firma programistyczna specjalizująca się w technologii Open Source Drupal. Jesteśmy zespołem doświadczonych Drupal Developerów, Testerów, Project Managerów i Grafików, którzy wspólnymi siłami tworzą rozwiązania w CMS Drupal dostosowane do potrzeb współczesnego biznesu. Od ponad 10 lat obsługujemy małe, średnie i duże firmy z Polski i zagranicy, które potrzebują skalowalnych, wydajnych i jednocześnie bezpiecznych rozwiązań webowych.

Nasze usługi w CMS Drupal

Drupal to wyjątkowy system głównie dzięki swojej elastyczności. Z jego pomocą stworzysz zarówno stronę internetową, aplikacją, jak i system do sprzedaży online. Zobacz, co nasi eksperci mogą zrobić dla Twojego biznesu.

Strony internetowe

Budujemy funkcjonalne i estetyczne strony
w oparciu o CMS Drupal.

zobaczwięcej

Sklepy internetowe

Tworzymy rozbudowane platformy sklepowe
z wykorzystaniem Drupal Commerce.

zobaczwięcej

Obsługa i rozwój

Zapewniamy wsparcie techniczne i rozwój istniejących projektów na Drupalu.

zobaczwięcej

Nasze projekty w CMS Drupal

Sprawdź szczegóły naszych realizacji na CMS Drupal – sklepów, stron czy katalogów produktów.

zobacz nasze portfolio

Strona internetowa dla Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach

Strona www z nowoczesną szatą graficzną dostosowana do podstawowych wytycznych WCAG. Całość stworzona w Drupal 8 z wykorzystaniem Vue.js.

czytaj więcej

Strona internetowa dla Gran Team

Dedykowany projekt graficzny, wersja dwujęzyczna i wiele innych, a to wszystko zbudowane w oparciu o Drupala 8.

czytaj więcej

Sklep internetowy dla Odzież Kolarza

Platforma sprzedażowa zbudowana na systemie Drupal 7 wyposażona m.in. w zaawansowaną wyszukiwarkę stworzoną w Apache Solr.

czytaj więcej

Strona internetowa dla Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Nowoczesna strona internetowa dla wrocławskiej uczelni wyższej zbudowana w oparciu o CMS Drupal 8.

czytaj więcej

Strona internetowa dla TEB Akademia

Nowoczesna i intuicyjna strona internetowa dla największej grupy uczelni niepublicznych w Polsce zbudowana na wydajnym i skalowalnym systemie Drupal 8.

czytaj więcej

Serwis internetowy dla Świat XL

Serwis będący rozbudowaną bazą wiedzy dotyczącą systemu Comarch ERP XL zbudowany na CMS Drupal 7.

czytaj więcej

Strona internetowa dla Rest Lords

Strona internetowa umożliwiająca szybki i intuicyjny zakup produktów, dzięki połączeniu Drupal Commerce i technologii React.

czytaj więcej

Strona internetowa dla Kopalmat

Przejrzysta i minimalistyczna strona internetowa z dedykowanym projektem graficznym stworzona w oparciu o Drupal 8.

czytaj więcej

Jak pracujemy w agencji Drupal Solution?

Pierwszy kontakt i nawiązanie współpracy

Zawsze staramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Na samym początku zadamy Ci kilka istotnych pytań, które pozwolą nam przygotować indywidualną wycenę i plan projektu. Jeżeli nasze propozycje spełnią Twoje oczekiwania, przygotowujemy wszystkie formalności, aby oficjalnie móc rozpocząć pracę nad Twoim projektem.

Proces projektowania

Dobry projekt graficzny to podstawa. Nasza agencja Drupala zapewnia kompleksowe opracowanie szaty graficznej podstrona po podstronie. Oczywiście, jeżeli wolisz przedstawić nam swój projekt graficzny, również jesteśmy otwarci na takie rozwiązanie.

Początek prac programistycznych

Gdy prace graficzne mamy za sobą, nasz zespół Drupal Developerów wkracza do akcji. Standardowo nasze prace organizujemy zgodnie z zasadami programowania zwinnego Agile, dzięki czemu pracujemy szybko i sprawnie, rozwijając Twój wymarzony projekt.

Dodatkowe funkcjonalności

Kiedy rdzeń strony, aplikacji lub sklepu jest gotowy, przechodzimy do wdrażania dodatkowych funkcjonalności, usprawniających działanie projektu w CMS Drupal. Instalujemy gotowe moduły lub tworzymy dedykowane rozwiązania, stworzone wyłącznie z myślą o Twoim biznesie.

Testowanie i start projektu

Przed finalnym wdrożeniem projektu sprawdzamy, czy wszystkie funkcjonalności poprawnie działają. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, wprowadzamy poprawki, a następnie po konsultacjach z Tobą, startujemy z projektem!

Support powdrożeniowy

Nasze prace nie kończą się wraz z wdrożeniem. Zapewniamy Ci darmowy okres pomocy powdrożeniowej, a następnie możesz również powierzyć nam obsługę i rozwój swojego rozwiązania w CMS Drupal.

Agencja interaktywna Drupal Solution w liczbach

70

zadowolonych klientów

20 000

przepracowanych godzin w CMS Drupal

1 500

zrealizowanych zadań

60

obsługiwanych i rozwijanych projektów na Drupalu

Stwórz z nami swój projekt w CMS Drupal

Wiemy, że decyzja o budowie strony, aplikacji czy sklepu nie jest łatwa. Dlatego eksperci naszej agencji Drupala z chęcią doradzą Ci i pomogą wybrać najbardziej optymalną ścieżkę rozwoju dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z namiWyceń swój projekt‌‌‌

Blog - Czyli co powinieneś wiedzieć o drupalu?

Google Analytics na Drupalu – jak zintegrować i dlaczego …
zobacz więcej
Drupal – przykładowe strony w Polsce i na świecie
zobacz więcej
Drupal hosting – jak wybrać najlepszy hosting dla swojej …
zobacz więcej czytaj więcej na naszym blogu

Drupal – jak zacząć i dlaczego warto?

Drupal to niezwykle funkcjonalny, darmowy CMS, dzięki któremu można tworzyć nawet zaawansowane strony internetowe. Ze względu na swój modułowy charakter, skalowalność i wysoką konfigurowalność może stanowić świetną alternatywę dla innych zdecydowanie bardziej popularnych systemów zarządzania treścią, takich jak chociażby WordPress.

Drupal – krok po kroku

Jak zacząć przygodę z Drupalem? Nie trzeba do tego wcale specjalistycznych rozwiązań. Wszystko znajdziesz na oficjalnej stronie Drupala i to za darmo. Tym bardziej, że wdrożenia Drupal wbrew niektórym opiniom można przeprowadzić sprawnie i szybko, jeśli tylko skorzystasz z pomocy specjalistów.

Drupal Core, czyli rdzeń

Rdzeń Drupala zawiera wszystkie podstawowe funkcje łącznie z sekcją blogową czy formularzami kontaktowymi. Wystarczy pobrać oficjalne pliki ze strony. A w każdej chwili rdzeń można w łatwy sposób rozszerzyć o dodatkowe moduły lub motywy. Przed instalacją zaleca się zapoznanie z instrukcją oraz wymaganiami systemowymi dla Drupala 8 lub 9.

Do rozpoczęcia prac brakuje więc już tylko serwera obsługującego język PHP oraz serwera baz danych. Drupal 8 i nowsze wersje będą działać na dowolnym serwerze www z PHP, pod warunkiem że spełnia on wymagania dla tego języka programowania. Najczęściej używanym serwerem w przypadku stron na Drupalu pozostaje Apache. System będzie działał na Apache 2.x hostowanym na UNIX/Linux, Mac OS X lub Windowsie. Warto pamiętać, że PHP wydaje co jakiś czas updaty bezpieczeństwa, dlatego warto śledzić informacje na stronie php.net i dokonywać w razie potrzeby aktualizacji lub zgłaszać je do dostawcy hostingu.

Moduły i szablony

Modułem określa się kod rozszerzający możliwości Drupala poprzez zmianę funkcjonalności lub dodanie zupełnie nowej funkcji. W tym celu można korzystać z gotowych modułów Drupal lub tworzyć własne. Posłuży do tego pakiet Chaos Tool Suit (ctools) będący zestawem interfesjów API i innych narzędzi usprawniających pracę programisty.

Wśród przykładowych funkcji Drupal Core można wymienić:

    zaawansowane wyszukiwanie,    niestandardowe typy zawartości i pól,    wielopoziomowy system menu,    obsługa więcej niż jednej strony.

Jeżeli Twoja strona potrzebuje dodatkowych funkcjonalności, znajdziesz je za pomocą wyszukiwarki gromadzącej ponad 47 tysięcy modułów, m. in. takie, które poprawią pozycjonowanie na Drupalu.

Wsparcie i dokumentacja

W związku z tym, że Drupal może na początku przysparzać pewnych kłopotów, warto wiedzieć, gdzie szukać pomocy. Do dyspozycji początkujących użytkowników są m. in.:

    fora internetowe – zarówno te w języku polskim https://groups.drupal.org/poland, jak i angielskim https://groups.drupal.org/    grupa na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/drupalpl/    dokumentacja – oficjalna w języku angielskim https://drupal.org/documentation lub poradniki w języku polskim http://www.drupal.pl/podrecznik albo http://drupal.org.pl/podrecznik i http://www.drupalidzienastudia.pl/materialy-do-nauki

Społeczność Drupala jest całkiem spora, bo liczy obecnie ponad 120 tysięcy osób z całego świata. Tygodniowo wykonuje około 1000 commitów, a internauci pozostawiają ponad 2000 komentarzy.

Dlaczego warto tworzyć strony na Drupalu?

Mimo że tworzenie stron na Drupalu wymaga nieco zaangażowania, to późniejsze korzyści dla całej witryny są nie do przecenienia. Oto niektóre z nich.

Elastyczność

Z pomocą Drupala można wykonać każdy projekt – od małej strony dla firmy przez sklep internetowy aż po aplikację webową. Co więcej, każdy z nich można stale rozbudowywać bez obaw dla całego przedsięwzięcia. Możliwe jest modyfikowanie dotychczasowych funkcjonalności, konfigurowanie nowych, jak i ingerowanie w warstwę wizualną. CMS Drupal nie jest przeszkodą, gdy nie wiemy, jaki będzie ostateczny kształt serwisu za 2 czy nawet 5 lat.

Bezpieczeństwo

Drupal znany jest ze swoich bardzo dobrych ocen pod względem bezpieczeństwa. System weryfikuje i informuje o ewentualnych problemach. Poza tym sama drupalowa społeczność regularnie wydaje łatki bezpieczeństwa. Ich niezwłoczne implementowanie pozwoli uniknąć na stronie zagrożenia. Niektórzy podają w wątpliwość bezpieczeństwo oprogramowania typu open source, ale jak zapewniają specjaliści, jest ono tak samo lub czasem nawet bardziej bezpieczne niż oprogramowanie zamknięte, dlatego decyduje się na niego wiele instytucji rządowych.

Integracje

Drupal umożliwia integracje z zewnętrznymi aplikacjami, takimi jak bramki płatności, CRM-y, programy do wysyłki newsletterów i wiele innych. System jest ciągle rozwijany, tak aby był kompatybilny z najnowszymi oprogramowaniami na rynku. Dlatego bez problemu zintegrujesz Drupala z praktycznie każdym narzędziem sprzedażowym lub marketingowym.

Strona na Drupalu – dla kogo?

Drupal to open source dla każdego rodzaju biznesu. Pozwala stworzyć nie tylko wspomniane już strony internetowe czy e-commercy, ale również platformy e-learningowe, intranety dla firm, bazy wiedzy, aplikacje SaaS. Drupal pozostaje CMS-em numer 1 wśród wielu światowych brandów, rządów i publicznych instytucji, takich jak witryna Komisji Europejskiej, rządu francuskiego, Tesli czy Uniwersytetu w Oxfordzie.

+48 727 498 073

COPYRIGHT 2020 DRUPAL SOLUTION

Drupal Solution jest częścią Smartbees Sp. z o.o.

TAGS:Agencja CMS Drupal stron

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Strona domeny www.tncsport.pl

  Kontakt z właścicielem domeny www.tncsport.pl

Witamy na stronie MGBP w Siewier

   BibliotekaKonkursyGodziny otwarciaPracownicyDotacja ministerialnaKontaktNowości książkoweKATALOG ON-LINENagrody, wyróżnienia i podziękow

WEB4U - Agencja interaktywna, pr

  

Strona home - Tako AR

  Skip to contentHomeOferta Menu Toggle Kształtki segment

Polskie Towarzystwo Elektrociep

  

Shoutbox - darmowy chat na stron

   Strona główna Kontakt Demo Klasyczne shoutboxy Przezroczyste shoutboxyStwórz shoutboxPomocFAQBlogspot.comWordPressKontaktUżytkownikZaloguj si

Ryan Szrama | Drupal, Faith, Fam

  Skip to main content

Minestrone - Montreux

  021 512 42 42Place de la Paix - 1820 MontreuxLun - Ven : 9h - 19h | Sam : 9h - 18hNos menusVotre marchéRecettesNotre équipeNewsNous contacterMenu No

GOLDWEB Strony internetowe, Pozy

   GOLDWEB - STRONY INTERNETOWE

Strona główna -

   Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki

ads

Hot Websites