i-Kancelaria prawna: Radca prawny, prawnik R. Ptak i Wspólnicy - Porady prawne: upadłość konsumencka

Web Name: i-Kancelaria prawna: Radca prawny, prawnik R. Ptak i Wspólnicy - Porady prawne: upadłość konsumencka

WebSite: http://www.i-kancelaria.pl

ID:365891

Keywords:

Wsp,Ptak,Porady,lnicy

Description:


ul. Halicka 14, 54-032 Wrocław | info@i-kancelaria.pl

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy

Radca Prawny
Rafał Ptak

Laureat konkursu Profesjonaliści Zawody Zaufania Publicznego
wg. miesięcznika Forbes.

Więcej informacji

Klient Biznesowy

Zobacz ofertę

Klient Indywidualny

Zobacz ofertę

Sąd i Mediacja

Zobacz ofertę

O kancelarii

Kancelaria R. Ptak i Wspólnicy to dom zbudowany na mocnych fundamentach.

Uważamy, że nasz sukces wynika z siły zgranego zespołu, który tworzą ludzie z pasją. Pozytywne relacje wewnętrzne przekładają się na kontakt z Klientami.
Zaufanie osób, które powierzyły nam swoje sprawy jest motorem sprawczym ciągłego rozwoju i doskonalenia wypracowanych metod.

Radca prawny Rafał Ptak jest laureatem konkursu Profesjonaliści Zawody Zaufania Publicznego wg. miesięcznika Forbes.

USŁUGI PRAWNICZE

Kancelaria prawna R. Ptak i Wspólnicy z siedzibą we Wrocławiu oferuje porady prawne na najwyższym poziomie dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, a także jednostek administracji publicznej. Współpracujemy z radcami prawnymi posiadającymi wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych. Szczycimy się ciągłym pogłębianiem wiedzy z zakresu prawa krajowego, jak i zagranicznego. Dzięki temu nasza współpraca z Klientem oparta jest zawsze na zaufaniu, profesjonalizmie i fachowej wiedzy. Kancelaria prawna oferuje pomoc prawną obejmującą m. in. postępowania sądowe (rozwód, uzyskanie spadku, podział majątku), postępowania odszkodowawcze, upadłość konsumencka, analizy prawne, prawno-ekonomiczne, postępowania w sprawach gospodarczych

PRZEDSIĘBIORCA KRAJOWY I ZAGRANICZNY

New Connect szansą dla innowacyjnych przedsiębiorców

Eksperci Kancelarii pomagają zaistnieć młodym przedsiębiorstwom przede wszystkim z branży nowych technologii oraz gospodarki innowacyjnej na rynku NewConnect.Na rynku NewConnect, czyli alternatywnym rynku GPW kapitał intelektualny pozwala wygenerować lukratywne zyski.

Inwestycje w nieruchomości – Real Estate

Inwestowanie w nieruchomości stanowi kluczowy czynnik przepływu kapitału i mimo że nie jest objęte całkowitą swobodą to istniejące bariery prawne nie mogą zablokować inwestycji zagranicznych na rynku nieruchomości. Cudzoziemcy muszą jednak spełnić określone wymogi prawne tak, aby doszło do ważnego zakupu.

Obsługa korporacyjna

Prawnicy Kancelarii prowadzą sprawy z zakresu obsługi korporacyjnej (Corporate Governance) w tym przeprowadzają złożone operacje biznesowe o dużym wskaźniku ryzyka, przygotowują porozumienia, dogłębne analizy prawno – podatkowe, opracowują strategie nakierunkowanie na realizację założonego celu, doradzają członkom zarządu, udziałowcom i akcjonariuszem. Przedmiot działania stanowią następujące obszary: Tworzenie nowych podmiotów: spółki kapitałowe: z ograniczoną odpowiedzilanością, spółki akcyjne … Continued

Transakcje handlowe International Business Transactions

Zawarcie i udana realizacja transakcji międzynarodowej bez względu na jej rodzaj stanowi wynik współdziałania kilku czynników: znajomości prawa, zwyczajów handlowych, języka obcego, zrozumienia różnic kulturowych. Harmonijne połączenie tych elementów powinno skutkować kontraktem zagranicznych kontrahentów biznesowych, przynoszącym profity każdej umawiającej się stronie. Obsługujemy umowy takie jak kupno – sprzedaż towarów, sprzedaż licencji, kontrakty menadżerskie, leasing i inne.

Wieloletnie obecność na rynku pozwoliła nam doskonale poznać potrzeby osób i podmiotów zwracających się o pomoc radcy prawnego. Stąd zróżnicowanie i obszerność naszej oferty, co wyróżnia ją spośród tych, jakie proponują inne kancelarie prawne. Niezależnie od tego, czy w danym przypadku potrzebna jest jedynie porada prawna, czy też podjęcie jakichkolwiek działań, każdy przypadek traktujemy indywidualnie – to jedna z najważniejszych zasad, jaką kieruje się nasza kancelaria prawnicza. Tylko w ten sposób możemy bowiem w pełni zaspokoić oczekiwania każdego Klienta. Wnikliwie analizujemy jego sytuację i potrzeby, by móc udzielić mu skutecznego wsparcia dokładnie im odpowiadającego.

KLIENT INDYWIDUALNY

Dla spadkobiercy

Z chwilą śmierci określone osoby z kręgu bliskich zmarłego dziedziczą spadek na podstawie ustawy lub testamentu. Zależnie od tego, czy spadkodawca pozostawił długi, czy też nie rozbieżne mogą być decyzje spadkobierców w przedmiocie przyjęcia lub odrzucenia spadku. W sytuacji gdy jest kilku spadkobierców pojawi się kwestia, w jaki sposób dokonać podziału majątku spadkowego. Nie zawsze spadek można podzielić tak jak kroi się tort, przykładowo pojazdu nie da się „pokroić”. Tei inne kwestie: czym jest zachowek i w jakich sytuacjach „pominięci” spadkobiercy mogą dochodzić swoich praw, czy można skutecznie zrzec się dziedziczenia za życia spadkodawcy, postaramy się wyjaśnić prosto i rzeczowo.

Nabycie nieruchomości i ochrona własności

Z Nami bezpieczne i spokojne zrealizujesz marzenia o domu!Kupno domu stanowi epicentrum podejmowanych wysiłków a zarazem jest decyzją wokół, której piętrzy się wiele trudności. Doradztwo prawne począwszy od zawarcia umowy aż po wstawienie ostatniej meblościanki ma eliminować możliwe problemy, jakie mogą powstawać na poszczególnych etapach realizacji przedsięwzięcia a także zabezpieczać przed nieuczciwością dewelopera lub innego sprzedającego.

Błędy lekarskie i zaniedbania

Pacjenci – ofiary błędów lekarskich i innych zaniedbań medycznych – objęci są szczególną ochroną prawną. Lekarz i inni pracownicy służb medycznych w swoim działaniu powinni zachowywać najwyższą staranność, mając na szali życie lub zdrowie człowieka. Z całą stanowczością należy podkreślić, że pacjent jest podmiotem a nie przedmiotem świadczeń lekarskich, a jego prawa powinny wyznaczać granice działań lekarskich.

Ochrona cudzoziemca przed prześladowaniami

Cudzoziemcom zagrożonym prześladowaniem, pochodzącym z krajów objętych stanem wojny oraz innym, którzyzokreślonych powodów obawiają się powrotu do kraju pomagamy w uzyskaniu ochrony na terytorium RP.

Nasz zespół

Skuteczna pomoc prawna to nasza specjalność. Dbamy o każdą sprawę z należytą starannością

Liderem zespołu jest radca prawny Rafał Ptak, który posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorców. Zdobywając umiejętności negocjacyjne reprezentuje swoich Klientów w postępowaniach przed sądami krajowymi i zagranicznymi. Przeprowadza skuteczne analizy prawno-ekonomiczne dla klientów z sektora bankowego, maszynowego i budowlanego. To specjalista z zakresu prawa podatkowego, dlatego wielu Klientów od lat korzysta z kompleksowych porad prawnych z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej.

Beata Mrugowska

Prawnik, Negocjator Telefon : 71 349 09 16 E-mail : beata.mrugowska@aif.com.pl

Rafał Ptak

Radca prawny Telefon : 71 349 09 10 E-mail : rafal.ptak@i-kancelaria.pl

Tomasz Brusiło

Prokurent Telefon : 71 349 09 11 E-mail : tomasz.brusilo@i-kancelaria.pl

Katarzyna Rorman

Kierownik Działu Postępowania Egzekucyjnego Telefon : 71 349 09 22 E-mail : katarzyna.rorman@i-kancelaria.pl

Kancelaria prawna R. Ptak i Wspólnicy z Wrocławia to sztab prawników wyróżniających się zaangażowaniem i ogromną pasją do swojej pracy. Każdy nasz prawnik gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez siebie usług.

Zobacz cały zespół

NASZE PUBLIKACJE

Na stronie internetowej Kancelarii Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy Sp.K. publikowane są artykuły zawierające rzeczowe i rzetelne przedstawienie konkretnego zagadnienia prawnego. Celem publikacji jest przedstawienie istotnych kwestii prawnych w sposób jak najbardziej przystępny dla czytelnika. Życzylibyśmy sobie, aby naszymi odbiorcami byli nie tylko prawnicy, ale także osoby bez wykształcenia prawniczego, poszukujący rozwiązań dla swoich problemów życiowych i gospodarczych. Mamy nadzieję, że potrafiliśmy sprostać Państwa oczekiwaniom.

Artykuły

Krótkie vademecum wiedzy prawnej, czyli co zrobić kiedy przedawniają się długi

Czytaj więcej Artykuły

Krótki poradnik – jak uzyskać rozwód? Poznaj najważniejsze działania prawne

Czytaj więcej Artykuły

Krótkie vademecum wiedzy, czyli jak wyjść z długów i odbić się od dna

Czytaj więcej Artykuły

Czy podział majątku podlega opodatkowaniu? Rozwiewamy wątpliwości

Czytaj więcej Artykuły

Jak pozbyć się długów? Kredyt oddłużeniowy to rozwiązanie jakiego potrzebujesz

Czytaj więcej Artykuły

Krótkie vademecum wiedzy, czy jak wygląda proces przekształcenia spółki

Czytaj więcej

Nasze opinie

Pan Mecenas Rafał Ptak jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Jestem osobą która skorzystała z usług kancelarii w sprawie Upadłości konsumenckiej. W sądzie w mojej sprawie odbyły się trzy rozprawy po pierwszej rozprawie byłem pewny że nie mam szans. Historia jest długa do opisania. Na trzeciej rozprawie została ogłoszona moja upadłość konsumencka. Pan Rafał i Jego kancelaria w jednym palcu znają przepisy prawa upadłościowego.

Grzegorz Porembski

Dzisiaj miałem okazję rozmawiać z mecenasem Rafałem Ptakiem który w sposób profesjonalny odpowiedział na cześć moich pytań związanych z roszczeniem ciążącym na nieruchomości. Nie spodziewałem się tak wyczerpujących odpowiedzi za free. Jeżeli będę potrzebował zbadania sprawy z pewnością zwrócę się do tej kancelarii. Polecam

Andrzej Konopka Od dawna nie miałam kontaktu z tak rzetelną i profesjonalną osobą jak Pan Mecenas Rafał Ptak. Kontaktowałam się internetowo ponieważ mieszkam za granicą, odpowiedź była natychmiastowa. Otrzymałam nr telefonu i wszystko ustalone po jednej rozmowie. Jestem naprawdę szczęśliwa i dziękuję bardzo za pomoc. Jestem naprawdę bardzo wdzięczna. Agnieszka Giewoń

RZETELNE DORADZTWO PRAWNE, JAKIEGO UDZIELA NASZA KANCELARIA, POZWALA ROZWIĄZAĆ KAŻDY PROBLEM

Trudno sobie wyobrazić harmonijne funkcjonowanie jakiejkolwiek społeczności bez wyznaczającego jego zasady prawa. Stosowanie się do niego, wobec stopnia zawiłości i obszerności uregulowań odpowiadających współczesnym wyzwaniom, także rodzi jednak problemy. Kancelaria radców prawnych Ptak&Wspólnicy wychodzi w tym zakresie naprzeciw potrzebom zarówno zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych oferując doradztwo prawne i wiele więcej. Tam, gdzie niezbędna jest bezpośrednia pomoc prawna, przystępujemy do działania z równym zaangażowaniem. Wykonując usługi prawne zawsze znajdujemy najlepsze dostępne rozwiązania, by w pełni chronić interes naszych Klientów, a następnie skutecznie je realizujemy.

FILARY I STRATEGIA ROZWOJU

Na żadnym etapie działania nie może zabraknąć zdrowego rozsądku!

Kancelaria R.Ptak i Wspólnicy to dom zbudowany na mocnych fundamentach. Uważamy, że nasz sukces wynika z siły zgranego zespołu, który tworzą ludzie z pasją. Pozytywne relacje wewnętrzne przekładają się na udaną współpracę z Klientami. Zaufanie osób, które powierzyły nam swoje sprawy jest motorem sprawczym ciągłego rozwoju i doskonalenia wypracowanych metod. Nasze możliwości to rezultat przede wszystkim bogatego doświadczenia i chęci dalszego rozwoju. Choć realizując rozmaite usługi prawne stale udowadniamy swoje najwyższe kwalifikacje, dobrze wiemy, że zawsze można rozwijać się nadal. Taka postawa sprawiła, że nasza kancelaria radców prawnych stanowi dziś zespół prawników będących specjalistami w szeregu dziedzin. To, wraz z wieloletnią praktyką pozwala nam szybko rozwiązywać każdy, zawiły nawet problem, formułując użyteczne i zrozumiałe porady, a także przystępując w imieniu naszych Klientów do działania. Miastem, w którym znajduje się nasza siedziba, jest Wrocław. Zapraszamy do kontaktu – czekamy na Państwa także pod telefonem, skorzystać można ponadto z poczty elektronicznej.

MASZ PYTANIE?

Wypełnij formularz

NAJPOPULARNIEJSZE PUBLIKACJE

Artykuły 13 października, 2022

Krótkie vademecum wiedzy prawnej, czyli co zrobić kiedy przedawniają się długi

Czytaj więcej Artykuły 11 lipca, 2022

Krótki poradnik – jak uzyskać rozwód? Poznaj najważniejsze działania prawne

Czytaj więcej Artykuły 13 czerwca, 2022

Krótkie vademecum wiedzy, czyli jak wyjść z długów i odbić się od dna

Czytaj więcej
Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy Spółka Komandytowa ul. Halicka 14 54-032 Wrocław +48 71 349 09 20 info@i-kancelaria.pl

O Kancelarii

Sąd i Mediacja

Klient Biznesowy

Klient Indywidualny

Kancelaria ul. Halicka 14 , 54-032 Wrocław E-mail : info@i-kancelaria.pl Telefon : +48 71 349 09 20 Polityka Prywatności | © 2021 Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy | Realizacja strony afterweb

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.Czytaj więcejOKManage consent

Privacy Overview

This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.Necessary Always Enabled Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.CookieDurationDescriptioncookielawinfo-checkbox-analytics11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics".cookielawinfo-checkbox-functional11 monthsThe cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional".cookielawinfo-checkbox-necessary11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary".cookielawinfo-checkbox-others11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other.cookielawinfo-checkbox-performance11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance".viewed_cookie_policy11 monthsThe cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data.Functional Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.Performance Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.Analytics Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.Advertisement Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. These cookies track visitors across websites and collect information to provide customized ads.Others Other uncategorized cookies are those that are being analyzed and have not been classified into a category as yet. SAVE & ACCEPT

TAGS:Wsp Ptak Porady lnicy

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Software for newspaper, circu

  

WoningBouwersNL: vereniging van

   Skip to content EventsAankomende eventsAfgeronde eventsActueelNieuwsBulletinThermometerThema&#8217;sEnergietransitieWoningnoodWoningmarktNatuurinclu

OSW Creative - Wspieramy przedsi

  Skip to content OSW CreativeWspieramy przedsiębiorstwa wdrażając innowacyjne rozwiązania IT Primary Menu Strona głównaWybór laptopaUrządzenia

Comrademonisingha | A Popular

  সোমবার, ১৭ অক্টোবর ২০২২, ১২:৫৩ পূর্বাহ্ন Toggle navigation প্রচ্ছদমুক্তিযুদ্ধের ইতিহাসকম

Home | Daily Bonik Barta ( বণ

  #loading{background-color: ;height: 100%;width: 100%;position: fixed;z-index: 1050;margin-top: 0px;top: 0px;} .soical_img { padding-left: 3p

Nymail24, Highest Circulated New

   বাংলাদেশনিউ ইয়র্ক-আমেরিকাখেলাইউরোপকলকাতা টু দিল্লিবিনোদনফিচারটেকসাহিত্যভ্রম

Home of WinSnap, WinCam, WindowS

  NTWind SoftwareFollow UsRSS FeedProducts ▼WinSnapWinCamWindowSpaceHidden StartSticky PreviewsVisual SubstClose All WindowsAlt-Tab TerminatorHow-To's

Kancelaria adwokacka Sawicki i W

  +48 666 668 828 (Kontakt po Polsku)+48 22 400 33 44kancelaria@sawickiwspolnicy.pl O nasSpecjalizacjaPrawo migracyjnePrawo pracy / HRObsługa sp

Protidiner Sangbad | Daily Onlin

   কনভার্টার মঙ্গলবার, ১৮ অক্টোবর ২০২২, ৩ কার্তিক ১৪২৯ . .Section_Logo img{height: 55px} .nav-it

Deshebideshe- an Interactive Ban

  মঙ্গলবার, অক্টোবর 18 2022 শিরোনামসৌদি গমনেচ্ছু কর্মীদের পাসপোর্ট নেয়নি দূতাবাসসংখ্য

ads

Hot Websites