Webové stránky, reklamní grafika, e-shopy

Web Name: Webové stránky, reklamní grafika, e-shopy

WebSite: http://www.adatto.cz

ID:343236

Keywords:

nky,str,Webov,shopy

Description:


Přeskočit na obsahHledat

ADATTO DESIGN

ADATTO
DESIGN

Grafika

Staňte se nezaměnitelnými.Firemní identita (branding) je vizuální prezentace firmy, která odliší Vaši firmu od ostatních. Logo, letáky, rollupy, polepy aut a mnohem více.

Více

Web nebo e-shop

Firemní webové (www, internetové) stránky jsou základem úspěšného podnikání. Spojte svoje stránky s e-shopem a dejte o sobě vědět svým zákazníkům.

Více

Facebook stránky

Přiveďte nové zákazníky a nabízejte svoje produkty pomocí sociální sítě facebook. Facebook nabízí několik způsobů reklamy. Od reklamy zcela zdarma až po placené inzeráty.

Více

Další nabídka

Nenašli jste, co potřebujete? Nabízíme fotografování firem (možné i letecké fotografie) pro webové stránky, reklamní materiály, nebo zpracování videa pro Vaši firemní prezentaci.

Více

Vždy individuální přístup ke každému zákazníkovi

Nejen každý člověk, ale především každý zákazník je individualita. A proto, ne pro každého se hodí komplexní služba.
Někomu vyhovuje pouze určitý úkon, či jedna část skládačky vizuálního vzhledu firmy. Jeden zákazník preferuje složitou grafiku, jiný jednoduchost. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, chceme splnit jeho přání a potřebu.
Chcete webové stránky, abyste je mohli upravovat, přidávat články, nebo Vám stačí jednou vytvořené stránky a za pár let jejich aktualizace?
Potřebujete jednorázové logo pro použití na webu, nebo budete chtít logo ve více variantách na reklamní předměty, stěnu či další použití? Chcete leták, brožuru s vašimi texty připravenou pro tisk ve specializovaných programech bez možnosti úprav?
Nebo jen šablonu v MS Wordu, Powerpointu, abyste ji mohli upravovat?
Na to vše se budeme ptát, a proto na stránkách nenajdete ceník.
Cenu stanovíme dle Vašich požadavků a rozpočtu, tak abychom Vám vyhověli.

GRAFIKA

Zvolte si svoji sadu či jednotlivý úkon dle Vaší potřeby a rozpočtu. Firemní logo v barevných variantách CMYK, RGB a černobílém provedení, ve formátech eps, ai, pdf, jpg. Grafický návrh pro letáky, plakáty, dárkové poukazy, vizitky, razítka, hlavičkové papíry, trička, brožury, slohy, bannery, rollupy, firemní prezentace, grafika na firemní stěny.

 

Kontakt

Webové stránky nebo e-shop

Webové stránky
nebo e-shop

Vytváříme webové (internetové, www) stránky na redakčním systému wordpress. Potřebujete-li e-shop, i ten na wordpressu můžete mít. Velkou výhodou WordPressu je cena, pohodlný administrátorský přístup k webu z jakéhokoliv zařízení,  možnost vytváření nového obsahu na pravidelné bázi. Díky obrovskému množství předpřipravených šablon ke koupi se výrazně snižují náklady na vytvoření webu. Velice pěkné stránky si tak mohou dovolit živnostníci a menší firmy, které by jinak na precizní webové stránky kvůli ceně nedosáhly. Zatímco vývoj webových stránek s grafikou a redakčním systémem na míru se pohybuje řádově ve statisících, vývoj webu na WordPressu se pohybuje řádově v desítkách tisíc.

Kontakt

Firemní Facebook stránka

Na sociální síti Facebook se nachází téměř třetina obyvatel České republiky, vašich potenciálních zákazníků. Komunikujte se svými zákazníky a nabízejte svoje produkty pomocí facebooku. Základním kamenem pro podnikání na Facebooku je Facebook stránka (facebook page). Osobní profil pro podnikání používat nesmíte. Vytvoření firemní Facebook stránky zahrnuje založení profilu v souladu s pravidly Facebooku, vytvoření základní grafiky (profilový obrázek, cover photo), potřebná nastavení, vložení údajů o společnosti, vložení prvních fotografií a videí, publikování prvních příspěvků, aby profil nepůsobil prázdně.

Kontakt

Další nabídka

Nabízíme fotografování pro Vaši firemní prezentaci, web nebo facebook stránky. Je možné zajistit i letecké fotografie. Zpracujeme Vaše propagační video, video z akce nebo ukázky Vaší práce. Přesné nacenění dle poptávky.

Kontakt

REFERENCE

Chtěla bych moc poděkovat firmě Adatto za skvělé webové stránky. Velmi si cením perfektní komunikace i profesionálního a milého přístupu. Stránky byly ušity na míru, nemám problém s přidáváním článků a fotografií. Vše je velmi jednoduché a intuitivní. S novými stránkami přišli brzy také noví zákazníci :-). Ještě jednou moc děkuji a přeji ať se daří! Ilona PavlatováIP MakeupSpolupráce s firmou Adatto byla naprosto skvělá.
Profesionalita, dokonalý přehled v oboru a hlavně ochota, rychlost a trpělivost.
Díky její práci mám skvělou prezentaci sve firmy a příliv nových klientů.
Vřele doporučuji. Masáže Brno HeršpiceMajitelka

PORTFOLIO

Webdesign

Letáky

Logo design

Fotografie

Grafika reklamních předmětů, vizitky

Video

AllBrandingFotografieLetákyLogo designVideoWebdesign

Webdesign

Letáky

Logo design

Fotografie

Grafika reklamních předmětů, vizitky

Video

KONTAKT

Kontaktujte nás způsobem, který Vám nejlépe vyhovuje. Vaše dotazy zodpovíme na telefonu nebo emailu. Můžete využít i kontaktní formulář na našich stránkách.

Telefon: +420 730 913 699 
E-mail: info@adatto.cz

ZÁKAZNÍCI

+420 730 913 699
  info@adatto.cz
© 2021 Webdesign ADATTO BRNO

Podnikatel zapsán v živnostenském rejstříku. Neplátce DPH.
Ing. Jarmila Fialová | Konrádova 2204/6
628 00 Brno IČO 3016064

+420 730 913 699
  info@adatto.cz

Podnikatel zapsán v živnostenském rejstříku. Neplátce DPH.
Ing. Jarmila Fialová | Konrádova 2204/6
628 00 Brno IČO 3016064

Scroll to TopTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.OKVíce o cookies