Jan Kareš Fitness Praha

Web Name: Jan Kareš Fitness Praha

WebSite: http://www.jankaresfitness.com

ID:299903

Keywords:

Kare,Jan,Praha,Fitness

Description:


Individual GymDiplomat GymStát se členemKontaktyREZERVACEKempy Menu Zavřít Nový Diplomat Gym by JKF na Praze 6
Otevřeli jsme pro Vás fitness s nejkrásnějším výhledem v Praze. Přijďte se podívat! Zdravé a bezpečné prostředí v Individual Gym
Náš vzduch je bez alergenů, virů, bakterii a prachuVítejte v Individual gym
Začněte cvičit ještě dnes, u nás to jde lehce! Nechte se inspirovat v Diplomat Gym by JKF
Při cvičení u nás vás budou motivovat atleti Under ArmourINDIVIDUAL GYM by JKF
Privátní fitness klub v centru Prahy otevřený nonstop 24 hodin denněFit těhotná i po porodu
Speciální nabídka lekcí pro období těhotenství a těsně po porodu Trénink s prvky jógy
Zapojte prvky jógy se své tréninkové rutinyEtický a profesní kodexProfesionální přístup

 

Odbornost a přátelské vztahyPřátelské vztahy

 

Maximum soukromíMaximum soukromí

 

Regulovaná obsazenostRegulovaná obsazenost

 

Společnost Jan Kareš Fitness s.r.o.

Jan Kareš fitness s.r.o. je společnost založená vroce 2012 jako výraz lásky ke sportu anutnosti dělat to jinak. Zakladatel aduchovní otec koncepce privátního fitness, Jan Kareš, je renomovaný fitness asilový trenér, držitel několika světových aGuinessových rekordů v počtu shybů na hrazdě, horolezec, otec náctileté dcery aročního chlapce ahlavně kamarád všech svých klientů.
Víkendy ve skalách, podání ruky na vrcholu, pokora, důvěra, kamarádství - to jsou hodnoty, které má Honza zakořeněné hluboko vsobě, akteré se snaží společně scelým týmem Jan Kareš fitness předávat dál. U nás věříme, že ve fitness tréninku nezáleží na věku, ale na tom, jak akým je člověk veden. S trenérem je cvičení snazší azábavnější. K nám lidé chodí načerpat novou energii apohodu, protáhnou apotrénovat tělo, odreagovat mysl, potkat se se známými, strenérem. Odchází sdobrým pocitem.

S příchodem nového společníka, Michaely Viktorin vroce 2018, vstoupil navíc do celého konceptu afilozofie JKF ženský princip. Míša jako matka čtyř dětí, chápe cvičení vposilovně jako potřebu azpůsob udržení si zdraví akrásy (vnitřní ivnější), ne jako soutěž vtom, kdo má víc svalů. Ví, že ženské tělo vobdobí těhotenství apo porodu, ale ivjakékoliv jiné fázi života je delikátní apotřebuje speciální láskyplnou péči. A tu se snaží svým klientkám prostřednictví cvičení, speciálních tréninkových programů aškolených trenérek/ů zprostředkovat. 

Jan Kareš fitness v současné době působí ve 2 fitness klubech; každý přináší jiný koncept přístupu ke klientovi, vždy však nabízí nadstandard služeb, díky kterým se každý náš klient cítí jako VIP, jako člen naši rodiny. 

Individual Gym by JKF, je netradičním fitness místem, které je schopné upokojit fitness nároky těch nejnáročnějších klientů. Zde se zaměřujeme na individualitu klienta vnejširší možné míře - speciální tréninkové programy, široký trenérský tým, maximum soukromí při cvičení a"v šatně", zohlednění životní fáze, věku izaměstnání. 

Honza působí vklubu Diplomat Gym by JKF, což je náš nově otevřen fitness klub s wellness zónou v hotelu Vienna House Diplomat Prague vpražských Dejvicích. Svým vybavením, profesionálností aodborností garantovanou právě Honzou, je tohle místo ideální pro každého náročného klienta hledajícího služby imimo samotné cvičení. 

 V oblasti mimo samotné cvičení, Jan Kareš fitness hrdě spolupracuje asvým klientům nabízí výhody u sportovní značky UNDER ARMOUR.  

www.underarmour.cz 

Chci vědět více, kontaktujte mě Najdete nás

Na Poříčí 1071/17
110 00 Praha 1

Kontaktujte nás

+420 775 391 198 (Po - So 9:00 - 19:00)
info@jankaresfitness.com 

Tvorba webových stránek:

©2019 JAN KAREŠ fitness, s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.

Sdílet na:

TAGS:Kare Jan Praha Fitness

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Pole Dance Praha: Kurzy tance s

   Menu

Pilates Praha: Fitness kurzy pro

   Menu

Karel Schwarzenberg |||| oficiá

  kalendář událostí strategie životopis z tisku fotogalerie odkazy kontakty
Český argument ve sporu o Turów je o něco silnější, nutný

Osobní trenér fitness Praha |

  

Jan Rosiek

  JAN ROSIEK About Bēhance

Eine Webseite vom Horn Verlag |

  Zum Inhalt springen Copyright © 2022 Horn Verlagerror: #wpcp-error-message { direction: ltr; text-align: center; transition: opacity 900ms e

Mpsampada.in - MP Scheme, Policy

  Skip to contentmpsampada.inMP Scheme, Policy & News | Sarkari Yojana Expand Menu Current Page: HomeGovt SchemesMP SchemePM SchemeNewsAbout Us Expand M

Kraken &#8211; Društvo za uvelj

   Društvo za uveljavljanje kratkega filmaDomovFeKKO nasMenuDomovDruštvo Kraken si prizadeva za uveljavljanje in promocijo kratkega filma kot samosto

Grossmont Union High School Dist

  Skip to main content 1617901442159 District Home

Starjan T&aacute;vk&ouml;zl&eacu

  

ads

Hot Websites