Sharr Travel :: Udhëtime me autobus

Web Name: Sharr Travel :: Udhëtime me autobus

WebSite: http://www.sharrtravel.com

ID:336183

Keywords:

Udh,Travel,Sharr,autobus

Description:


Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

SHQIP ENGLISH HYRJA PËR AGJENTKliko ketu per tu kyqur ne sistem Ballina Udhëtime Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË Linja Prishtinë-Tiranë-Prishtinë Rezervime me aeroplan Shërbimet Paketa Indivduale Arazhmane turistike Udhëtime grupore Autobusa me qera Rezervoni online Rezervim për autobus Rezervim për aeroplan Rezervim për traget Ofertat e vikendeve Ofertat 3dite/ 2net Vikendi në Sarandë, Butrint& Gjirokastër 3ditë/2net Vikendi në Pogradec, Korçë& Elbasan 3ditë/2net Vikendi në Durrës & Berat 3 ditë/2net Vikendi në Ulqin,Budva& Kotorr 3 ditë/2net Vikendi në Vlorë, Sazan & Kraburun 3 ditë/2net Ofertat 2ditë/ 1natë Vikend në Strugë, Ohër& Pogradec - 2ditë/1natë Vikendi në Ulqin, Budva& Kotorr 2ditë/1natë Ofertat e Hoteleve 2022 Vlorë Durrës Shëngjin Ulqin Vizitat një ditore Vizitë një ditore në Matka Ofertat në Jalë Bëhu agjent Kushtet e udhëtimeve Rreth nesh Sharr Travel Foto të autobusave Foto të grupeve Kushtet për agjent Kontakti Na kontaktoni Ku ndodhemi OFERTA SPECIALE SHIKO MË SHUMË SHIKO MË SHUMË SHIKO MË SHUMË SHIKO MË SHUMË

Disa nga shërbimet tona

Shpërndajeni faqen tonë që miqtë tuaj të mund ti gjejnë

lehtësisht ofertat tona

Udhëtimeme autobus

Rezervime me aeroplan

Paketa Indivduale

Arazhmane turistike

Linjat e rregullta me autobus

Prishtinë - Tiranë - Prishtinë

Çdo ditë në 06:30 dhe 17:00; kthimi në 10:00 dhe  18:00

Prishtinë - Durrës - Prishtinë

Çdo ditë në 06:30 dhe 17:00; kthimi në 09:00 dhe 16:30

Kosovë - Zvicër 

Nisja  çdo të Mërkure dhe të Shtune

Zvicër - Kosovë

Nisja çdo të Marte dhe të Premte

Për më shumë informacione rreth linjave ju lutemi shikoni listën e zgjeruar të linjave tona me autobus

SHIKO TË GJITHA LINJAT ME AUTOBUS

Agjencia turistike me traditë

Tradita dhe kujdesi ndaj udhëtarëve ka qenë dhe mbetet virtyti që na ka dalluar që nga themelimi

Shiko më shumë rreth agjencisë

Sharr Travel :: Udhëtime me autobus

VERA 2022

pushime fantastike

Vera po afrohet dhe së bashku me të edhe pushimet verore.
Rezervoni më herët dhe përfitoni zbritje.

shiko me shume

Doni të shëtisni me shoqëri?

autobusË me qira

Shijoni kënaqësinë e udhëtimit dhe aventurës nëpër shtete të ndryshme përmes ofertave tona për udhëtime grupore brenda dhe jashtë vendit

shiko me shume

Rezervoni online

Tashmë përmes faqës sonë ju mund të bëni edhe rezervime online të biletave për autobus, traget dhe aeroplan.  Ju mirëpresim në faqen e rezervimeve:

REZERVO ONLINE

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Ballina Udhëtime Shërbimet Rezervoni online Ofertat e vikendeve Ofertat e Hoteleve 2022 Vizitat një ditore Ofertat në Jalë Bëhu agjent Kushtet e udhëtimeve Rreth nesh Kontakti

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

TAGS:Udh Travel Sharr autobus

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
North India tours, Travel North

  Toggle navigationPopular destinations Boutique hotels

BookinIT - Travel Solutions for

   Contact usTry the demo

Willkommen bei seniortraveller.d

   StartTipps & BerichteLexikonLesetippsÜber michKontaktMedia KitShopLinksArchivJuli 202

Route 66 Travel Guide

  TheRoute-66.com&#9776;TheRoute-66.comPlan the Road Trip of your LifeHome | BlogAttractions & SightsAttractions & SightsTownsLandmarks on Route 66Landm

Event Travel UK Concert Tickets,

  SearchMenuAbout usTestimonialsNewsletterContact UsAffiliateAgentTerms & ConditionsPrivacyCustomer loginAdditonal Hotel NightsBlogFAQ'sCloseHomeMusicSp

Volunteer Vacations, Wildlife Tr

  

Turistička Agencija Angel Trave

   Dubrovačka 15, lok 2, Beograd Ponedeljak - Petak 10-18h, Subota 10-15h + 381 11 3281 364 + 381 69 33 777 44 angeltravel7@gmail.comPočetnaO

Visit Seattle Southside - Offici

  AboutPartnersMediaTravel TradeSports PlannersEvent PlannersShare xMenuStayHotel/Motel/InnExtended Stay & RentalsRVs and CampgroundsBlogExploreRegional

nuTravel

  Menu Dedicated SolutionsUniversal ConnectCompanyCareersContact Dedicated expertise in building custom & integrated airline booking, loyalty manageme

Polyglott Tours & Travel - Gesch

  Gesch&#228;ftsreisenUnsere DienstleistungenBeratungTravel NewsReisegutscheinReferenzenFerienreisenUnsere DienstleistungenBeratungSpezialangebote und e

ads

Hot Websites