Aleš Sýkora – Stavím weby ve WordPressu, které vydělávají

Web Name: Aleš Sýkora – Stavím weby ve WordPressu, které vydělávají

WebSite: http://www.alessykora.cz

ID:303875

Keywords:

Stav,weby,ndash,Ale

Description:


ALEŠ SÝKORA ÚvodSlužbyReferenceNotesKontakt

WordPress Coder & Marketing Consultant

Jsem Aleš, odborník na WordPress, Microsoft 365a online marketing. Pomáhám firmám vydělávat, nejen na internetu.Přes10 let provozuji e-shop s cloudy⁠ Bestonline.cz a přistupuji k tvorbě webů jako podnikatel. Beru web jako prodejní nástroj, ne jako pouhou vizitku.

Webové služby lidskou řečí

Pomůžu vám vytvořit web, který bude fungovat jako nástroj na získávání nových zákazníků. Ukážu vám, jak web vnímat jako prodejní nástroj a vytěžit z něj maximum.

Skvělý nový web na míru

Potřebujete nový web, nebo refresh vašich stávajících stránek

Analýza a příprava

Nejdříve společně zjistíme, jaké jsou obchodní cíle vašeho webu a jak jich dosáhnout co nejlépe. Zjistíme klíčová slova z vašeho oboru a vytvoříme informační strukturu vašich nových webových stránek. Dohodneme termín dodání a cenu.

Vytváření webových stránek

Navrhnu možné rozložení ovládacích prvků stránek v drátovém modelu (wireframe) a společněvyzkoušíme, zda je rozvržení vyhovující. Podklady předáme grafikovi, který připraví kompletní návrh webu po grafické stránce. Po odsouhlasení grafiky web nakóduji pro platformu WordPress a připravím administraci pro jeho snadnou správu.

Analytika, SEO a Aktualizace

ve chvíli kdy bude web technicky funkční, doplním základní prvky technického SEO, aby váš web byl dohledatelný ve vyhledávačích a zaregistruji a nasadím analytické nástroje a nástroje pro webmastery. Při předání webu vám mohu připravit i video manuály na jeho spravování. Následně vám za pravidelný poplatek web udržuji technicky aktuální a zabezpečený.

WordPress podpora

Chcete spravovat stávající web, nebo pomoct s problémem

Správce WordPressu

Stanu se správcem vašich stránek a zajistím vám kompletní servis, který zahrnuje přidávání a úpravu textů a obsahu dle vašich potřeb. Budu web pravidelně aktualizovat, upravím vám šablonu na míru, zajistím zabezpečení a zálohování.

Mentoring a školení

Pomůžu vám při vytváření vašich stránek. Naučím vás ovládat WordPress při školení na míru. Stanu se vaším mentorem a pomohu vám vytvořit úžasný web svépomocí. Pochopítezáklady technického SEO a dalších webových best-practise.

Konzultace nastavení WordPressu

Jako konzultant vám pomohu připravit správně strukturu webu v rámci WordPressu a využít jeho plný potenciál. Konzultace vám mohou do budoucna ušetřit spoustu starostí se špatně nastaveným WordPressem.

Mluví za mě zkušenosti, kolegové a klienti

Pracuji tak, abych doručil nejlepší výsledek v poměru cena/výkon. Znám cenu práce a peněz. Tohle o mě říkají kolegové a zákazníci:Kodérů, kteří umí ctít grafický návrh a provést realizaci webu v souladu s ním mnoho není. Aleš je mimo to bezvadný parťák se kterým je zábava a hlavně je na něj spolehnutí. Pokud hledáte někoho, kdo vdechne vašemu projektu život, někoho s neformálním a přátelským přístupem, věřím že jistě naleznete společnou řeč.Michal Tejmar - Michaltejmar.czPokud potřebujete web rychle a spolehlivě, Aleš je ten pravý. Je specialistou na WordPress, ale jeho znalosti jdou mnohem dál. Pomůže vám nastavit SEO, UX, propojí vám email s outlookem a ještě nastaví pomocníka pro hromadnou rozesílku emailů. Pomůže vám v nastavení dalších „online technikálií“ s kterými osobně nechci mít nic společného. Aleš má svůj osobitý přístup k věci a přitom jedná rychle, stručně a drží se zajeté struktury projektového vedení.
Lenka jeřábková - NakopniSvujMarketing.czAleš je jeden z mála programátorů, kteří si práci neulehčují pro sebe, ale myslí na předně klienta. Zároveň i když nemá přesné zadání, je schopen u práce přemýšlet a dodat vždy to nejlepší možné řešení. Drží termíny, aktivně komunikuje a má vysokou kvalitu výstupu. I díky tomu s Alešem velmi úzce spolupracujeme a můžu ho všem velmi vřele doporučit.
Jindřich Jíra - LeadMagnet.czS Alešem spolupracuji již několik let. Má velký přehled o nejnovějších trendech ve vývoji webových aplikací a dokáže je skvěle aplikovat do každé zakázky.Martin Herčík - Design-Green-Cat.com
S Alešem Sýkorou jsem měl tu čest spolupracovat na několika webech, které se týkaly občanské vědy, popularizace vědy a nebo sloužily pro zábavu. Jako specialista na sociální sítě Biologického centra Akademie věd ČR byla naše spolupráce vždy perfektní. Od nasazení, konzultací, projektového dodržování termínů i nadstandartních výstupů. Spolupráce s Alešem je vždy na nejvyšší úrovni a je radost s ním pracovat. Za Akademii věd - doporučuji!
Jakub Hardt
Biologické centrum AVČRSpolupráci s Alešem můžu doporučit. Už během konzultace urovnal mé myšlenky, poradil, na co se mám soustředit a zároveň dokázal zakomponovat mou představu, jak by web měl vypadat. Jeho rady byly konstruktivní, reagoval vždy pohotově.
Jan Luxík
JanLuxik.czAleše jsem kontaktovala s prosbou na expresní realizaci firemního webu. A jsem přesvědčená , že jsem nikoho lepšího nemohla vybrat. Aleš se svým týmem nám připravili kompletně vše co jsme chtěli ,od grafiky až po kompletní texty a to vše zvládli neskutečně krátkou dobu.Web a vše krásně běží , je perfektně propracovaný. Za Budějcký Šroťák palec nahoru a klobouk dolu

TAGS:Stav weby ndash Ale

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Zavod sv. Frančiška Saleškega

   PublikacijeE-učilnicaJedilnikŽelimljeKontaktO zavoduVodstvene osebeSalezijanciPomembni stikiPublikacijeErasmus+KA101 (2018-2020)KA229 (2019-2021)KA

– Staroslavenski institut

  Skip to contentFacebook telefon: +385 1 4851380 |e-&#97;d&#114;e&#115;&#97;: i&#110;&#102;&#111;&#64;&#115;&#116;i&#110;.hr O NAMAPovijestMisijaTijel

Cantiere Nautico F.LLI PICCALUGA

  Il CantiereServizi News e Eventi Photogallery Territorio Dove Siamo

Nordal Wholesale Store |

  "); } else { win._boomrl = function() { bootstrap(); }; if (win.addEventListener) { win.addEventListener("load", win._

Главная &ndash; Адми

   Версия для слабовидящих Прием обращений Карта сайтаАдминистрация сельского пос

La Provinciale : l'art de vivre

  Passer au contenuLE BLOGLe dressingDécorerSoins et Make UpVoyagerVivreStyle &#038; Garde-robeMA BOUTIQUEMontpellierA proposContactNous utilisons des

The Wall - Mijn persoonlijke (di

   Skip to contentThe WallMijn persoonlijke (digitale) klaagmuur op het wereldwijde web. Menu HomeActualiteitGezondheidTechnologieWonenFinancieelAndere

De Nationale Bioscoopbon

   Ik wil een bon Ik heb een bon Hoe het werkt

Ateliér 133 - Projekční a in

   atelier133@atelier133.cz +420 775 334 133 Olomoucká 15, 783 55 Velký Újezd MENU ÚvodKatalog projektůSlužby Domy pro bydleníK

Návrhy a realizace interiérů,

  

ads

Hot Websites