Home - alafia-rhb

Web Name: Home - alafia-rhb

WebSite: http://www.alafia-rhb.cz

ID:303628

Keywords:

Home,alafia,rhb

Description:


Přeskočit na obsahVážení pacienti, od 29.8.2022 se na vás budeme těšit na nové adrese Poliklinika Černý Most - Parník, Gen.Janouška 902/17, Praha 9. Vážení pacienti, od 29.8.2022 se na vás budeme těšit na nové adrese Poliklinika Černý Most - Parník, Gen.Janouška 902/17, Praha 9.

ALAFIA-RHB fyzioterapie

Individuální přístupKomplexní péčeProfesionalitaZájem o pacientaŠiroké spektrum terapiíPříjemné prostředí

Objednání

ALAFIA-RHB s.r.o.

Jsme ambulantní nestátní zdravotnické zařízení, které se zaměřuje na komplexní diagnostiku, léčbu a prevenci všech problémů pohybového systému – bolestí zad, kloubů a svalů, funkčních i degenerativních onemocnění, poúrazových a pooperačních stavů pro dospělé i děti od 5 let. Odborná fyzioterapeutická léčba je vedena odbornými fyzioterapeuty s vysokoškolským vzděláním.

Mimo klasické fyzioterapie se řadu let věnujeme také sportovní fyzioterapii, kdy naše zařízení navštěvuje řada špičkových českých, ale i zahraničních sportovců. Naší specializací je sportovní fyzioterapie zaměřená zejména na tyto druhy sportů: tenis, fotbal, golf a hokej. Prováděli jsme sportovní fyzioterapii po několik let na akcích jako Tenisová extraliga smíšených družstev v tenise, Prague open v tenise – turnaj ATP tour apod.

Naše pracoviště od r. 2021 působí jako externí školící zařízení 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. 

Od 1. 8. 2021 jsme oficiálním partnerem extraligového hokejového klubu – HC Rytíři Kladno

Při léčbě jednotlivých obtíží používáme široké spektrum manuálních terapií, včetně fyzikálních terapií. Naším prvořadným cílem je zlepšení stavu pacienta a jeho zařazení do běžného života.Proto je nutná jeho maximální součinnost a spolupráce s terapeutem. Velmi nás těší kladné reakce našich pacientů, které nás v naší práci motivují.Naše ambulantní zdravotnické zařízení externě spolupracuje s rehabilitační lékařkou – prim. MUDr. Martou Routnerovou.Objednání

Služby

Zobrazovací vyšetření diagnostickým ultrazvukem

Naše pracoviště, jako jedno z mála fyzioterapeutických zařízení, provádí v rámci zpřesnění diagnostiky i léčby, diagnostickou sonografii pohybového aparátu.

Více

Kyneziologický rozbor
Manuální terapie
LTV

Hrazené pojišťovnou
Nehrazené pojišťovnou
Provedení kineziologického rozboru pacienta – vyšetření pacientaLéčebná tělesná výchova – LTVLéčebná tělesná výchova na NF podkladěTechniky měkkých tkáníReflexní masážeMobilizace periferních kloubů a mobilizace v oblasti páteřeKlasické masážeSportovní fyzioterapiecílené vyšetření dle sportucílená léčba dle sportuSportovní masážeKineziotapingLéčba suchou jehlouJehlová akupunktura – provádí RHB lékař

Fyzikální terapie

Hrazené pojišťovnou
Nehrazené pojišťovnou
UltrazvukElektroléčba
(široké spektrum proudů)MagnetoterapieVakuová terapieTermoterapie – SoluxRegenerační kalhotyKryoterapieLaserRázová vlna

Další služby

Prodej rehabilitačních pomůcek

Aktuality

Aktuality

Regenerační kalhoty

Kompresní lymfodrenážní kalhoty zlepšují tělesný oběh, snižují zánět a jsou vhodné na celulitidu a na otoky. Jsou skvělou volbou jak pro profesionální, tak rekreační sportovce, …

Více →Aktuality

Zobrazovací vyšetření diagnostickým ultrazvukem

Naše pracoviště, jako jedno z mála fyzioterapeutických zařízení, provádí v rámci zpřesnění diagnostiky i léčby, diagnostickou sonografii pohybového aparátu. V případě, že nemáte provedené zobrazovací …

Více →Aktuality

Kurz: úrazy kolene ve sportu

V přípravě…

Více →
1000Založení společnostiSpokojených klientů 0Zaměstnanců

Ceník

Zdravotnické pomůcky
Overball 25 cm110 KčGymball 55 cm250 KčGymball 65 cm300 KčBalan.podložka dynaso 60 cm2390 KčKarimatka120 KčThera bandyThera band 1,4 m žlutá (slabá)140 KčThera band 1,5 m červená (středně silná)230 KčThera band 1,5 m zelená (silná)250 KčThera band Tubing s rukojetí extra silný 122 cm černý, modrý465 KčFitness O bandyFitness O band – posilovací guma 57×2 cm červená57 KčFitness O band – posilovací guma 57×2 cm zelená67 KčFitness O band – posilovací guma 57×2 cm žlutá52 KčSpokey gumy60 KčPosilovací gumový proužek60 KčChladivé obvazy PhysicoolChladivé obvazy Physicool A300 KčPhysicool coolant spray 500ml500 KčMASÁŽNÍ MÍČKYMasážní míček ježek tvrdý 5cm65 KčMasážní míček ježek tvrdý 6cm70 KčMasážní míček 7 cm75 KčMasážní míček ježek tvrdý 8cm85 KčMasážní míček BLACK ROLL BALL -černý 12 cm380 KčMasážní míček BLACK ROLL BALL -černý 8 cm290 KčMOLITANOVÉ MÍČKYMolitanový míček 2 cm30 KčMolitanový míček 5 cm45 KčMolitanový míček 7cm55 KčDynair 36 červený843 KčČočka (balanční podložka)360 KčNádechový spirometr250 KčAdjustační ponožky620 KčStimulační kartáček30 Kč
Administrativní úkony
Stručná zpráva o absolvování rehabilitace150 KčPodrobná zpráva o absolvování rehabilitace300 Kč
Tejpování
Tejpování v rámci terapie3 Kč na 1 cm páskyCrosstape 10 Kč/1 ks
Masáže
Klasická30min/50min500/900 KčSportovní30min/50min500/900 Kč
Výkony fyzioterapie bez doporučení lékařeFunkční vyšetření vedoucím fyzioterapeutem Mgr.Petrem Routnerem
(v ceně jsou zahrnuty manuální techniky, LTV, instruktáž)800 Kč / 30 min.
1500 Kč / 60 min.Doplňující fyzikální terapie (UZ, elektroléčba, magnetoterapie)150 Kč (1 aplikace)Funkční vyšetření fyzioterapeutem (VŠ vzdělání)
(v ceně jsou zahrnuty manuální techniky, LTV, instruktáž)600 Kč / 30 min.Doplňující fyzikální terapie (UZ, elektroléčba, magnetoterapie)150 Kč (1 aplikace)Vyšetření/ošetření pacienta mimo ordinační dobu se k ceně návštěvy účtuje příplatek500 KčVyšetření/ošetření pacienta o víkendu (sobota či neděle), nebo ve svátek se k ceně návštěvy účtuje příplatek1000 KčSonografické vyšetřeníDiagnostika – sonografické vyšetření (5-25 min.)
Diagnostickou sonografii provádí vedoucí fyzioterapeut Mgr.Petr Routner.450 KčLéčba suchou jehlouLéčba suchou jehlou
(V ceně terapie je zahrnuté vlastní ošetření a veškerý materiál nutný k ošetření suchou jehlou.)500 Kč / 1 terapieFyzikální terapieRázová vlna – při využití v léčbě bolestivých onemocnění(počet aplikací stanoví RHB lékař, či fyzioterapeut) (Cenu stanoví RHB lékař či fyzioterapeut v závislosti na rozsahu a četnosti ošetřovaného místa, druhu a počtu použitých hlavic rázové vlny)400 – 600 Kč /1 aplikaceRázová vlna – kosmetické ošetření(liposukce, celulitida)(Cenu stanoví RHB lékař či fyzioterapeut v závislosti na rozsahu a četnosti ošetřovaného místa, druhu a počtu použitých hlavic rázové vlny)od 1000 Kč/1 aplikaceLaser – vysokovýkonný(Počet terapií a rozsah stanoví RHB lékař či fyzioterapeut podle času a rozsahu ošetřované plochy.)300 – 500 Kč / 1 aplikaceKryoterapie – lokální(Počet terapií a rozsah stanoví RHB lékař či fyzioterapeut.Cenu stanoví RHB lékař či fyzioterapeut v závislosti na rozsahu a četnosti ošetřovaného místa)150 – 1000 Kč / 1 aplikaceMagnetoterapie, ultrazvuk, elektroterapie
(tyto aplikace lze provádět na úhradu od zdravotní pojišťovny, pak musí být předepsáno na doporučení k rehabilitaci od odesílajícího lékaře)150 Kč / 1 aplikaceVýkony externího RHB lékaře
Konzultace a komplexní vyšetření na žádost pacienta
bez úhrady zdravotní pojišťovny800 KčManuální úkony prováděné RHB lékařem (např. manipulace, mobilizace, poradenství, instruktáž pro doma)500 KčAkupunktura – cena se odvíjí dle počtu aplikovaných jehel, odpovídá následující: Obličej: – proměření elektrodiagnostikou600 Kč– 5 návštěv1000 Kč– 10 návštěv2000 KčCelotělová: – proměření elektrodiagnostikou800 Kč(zde proměření být nemusí. Vhodnost proměření doporučí lékař na základě vyšetření) – 5 návštěv1200 Kč– 10 návštěv1600 Kč

Smluvní zdravotní pojišťovny

Tým rehabilitačního zařízení

MGR. PETR ROUTNER

VEDOUCÍ FYZIOTERAPEUT,
JEDNATEL SPOLEČNOSTI

ALEXANDRA ROUTNEROVÁ

RECEPCE

NIKOLA KAUCKÁ

RECEPCE

MGR. MICHAELA HAJDUKOVÁ

FYZIOTERAPEUTKA

MGR. MAGDALENA JURANOVÁ

FYZIOTERAPEUTKA

BC. MONIKA HEJTMÁNKOVÁ

FYZIOTERAPEUTKA

ALEXANDRA ROUTNEROVÁ

RECEPCE

MGR. MICHAELA HAJDUKOVÁ

FYZIOTERAPEUTKA

BC. KRISTÝNA BĚLÍKOVÁ

FYZIOTERAPEUTKA

PRIM. MUDR. MARTA ROUTNEROVÁ

REHABILITAČNÍ LÉKAŘ,
EXTERNÍ SPOLUPRACOVNICE.

Objednání

Do našeho zdravotnického zařízení se můžete objednat sdoporučením od praktického lékaře či ambulantního specialisty (neurolog, ortoped, chirurg, atd.) po předložení POUKAZU NA VYŠETŘENÍ/OŠETŘENÍ FT (viz.vzor). Na základě tohoto doporučení máte léčbu hrazenou ze zdravotního pojištění.

Poukaz je platný 7 dní od jeho vystavení.

Neindikované léčebné výkony nelze uhradit z veřejného zdravotního pojištění.

Objednat se můžete i bez doporučení od lékaře. Terapii si pak hradí pacient sám jako samoplátce, dle platného ceníku.

Objednat se knám můžete telefonicky, osobně, přes objednávkový formulář, nebo e-mailem. Kromě výše uvedeného poukazu na vyšetření/ošetření FT si sebou na první návštěvu vezměte, pokud máte kdispozici, lékařské zprávy, či výsledky z RTG, SONO, EMG, MRI, CT nebo jiné. Přivítáme také výsledky, snímky, ze zobrazovacích metod na CD.

Vzhledem květšímu rozsahu a časovému vytížení při objednávání, doporučujeme objednání osobní, či telefonické, kde Vám bude zároveň ihned sdělen možný nejbližší termín nástupu krehabilitaci a termíny dalších návštěv.

Prosím, před objednáním si zkontrolujte, zda máte výše uvedený poukaz „FT“ ( Poukaz na vyšetření a ošetření FT ) a zda je poukaz ještě platný.

Pokud Vám lékař vystavil poukaz „K“, (Poukaz na vyšetření a ošetření K) objednat se knám nelze.

Naše zařízení spolupracuje srehabilitační lékařkou – primářkou MUDr.Martou Routnerovou. Výkony nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. (viz. ceník)

Zrušení termínu vyšetření

Termín rehabilitace je možné zrušit či přeobjednat nejpozději den předem v průběhu ordinační doby. V tomto případě se Vám pokusíme zrušený termín nahradit v nejbližším možném volném termínu. Mějte však, prosím, na paměti, že termíny bývají plné i měsíc dopředu, proto bývá někdy problém náhradu za zrušený termín najít.
Pozdější omluvy, či zrušení terapie v den naplánované rehabilitace budou bez náhrady další terapie.Výjimkou jsou zdravotní problémy, či akutní návštěva lékaře.

Objednat se

Kontakt

Kontakt

+420 606 068 168

alafia-rhb@seznam.cz

Provozní a ordinační doba

Pondělí - Pátek
7:00 - 11:00
11:30 - 16:00

Dopravní dostupnost

Autobuszastávka Poliklinika Černý Most: linka 181, 186, 201zastávka Černý Most: linky 221, 222, 240, 250, 346, 367, 379zastávka Breitcetlova: linky 141, 223, 224Metrozastávka Černý Most, Rajská zahrada: linka B

Adresa

Poliklinika Černý Most - Parník
Gen.Janouška 902/17
Praha 14 - Černý Most

Provozovatel webu: ALAFIA-RHB s.r.o. - IČ: 24271942, Sídlo: Kolbenova 473/36, Vysočany, 190 00 Praha 9, Spisová značka: C 198531 vedená u Městského soudu v Praze

Copyright © 2022 alafia-rhb

Zásady cookies | Prohlášení o ochraně osobních údajů | Správa WordPress webů

Spravovat Souhlas s cookiesTento web používá cookies k vylepšení poskytovaných služeb.
FunkčníVždy aktivníTechnické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
PředvolbyTechnické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
StatistickéTechnické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
MarketingovéTechnické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Spravovat možnostiSpravovat službySpravovat dodavatelePřečtěte si více o těchto účelechZobrazit předvolby{title}{title}{title}

Vážení pacienti,

od 29.8.2022 jsme na nové adrese Poliklinika Černý Most – Parník, Gen.Janouška 902/17, Praha 9.

×

TAGS:Home alafia rhb

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Home - KABR Group

  Available SpacePortfolioAboutPressContactTenant LoginCommercialResidentialInvestor LoginOwners
Operators
Value Creators Invest. Develop. Manage.

Home | Cityview

  #stickyheaders{transition : transform 0.34s ease;}.headerup{transform: translateY(-110px); /*adjust this value to the height of your header*/}Who We A

HOME | Minhjemmeside

   :root{--color_0:255,255,255;--color_27:233,159,134;--color_1:255,255,255;--color_2:0,0,0;--color_3:237,28,36;--color_4:0,136,203;--col

Kalibobo Village :: Home

  Resort MapMadang ResortTropical Heritage CairnsCairns SheridanContact usMadang Resort HomeAbout UsHistoryFacilitiesAuthentic ArtworkMelanesian Foun

Home - Vranckaerts IT Solutions

  

Home - Desso Tarkett

  

Home - Linteloo

  BrandCollectionCollectionSofasArmchairsCoffee tables / Side tablesDining tablesDining chairs / BenchesCabinets AccessoriesLightingCarpetsDesignersDea

GINGERHOME.NL

  home collection sofas chairs tables accessories fabrics our story shops download contact ho

Home - Care delta - Zorg goed vo

  Compleet aanbodUit voorraad leverbaarGéén bezorgkosten vanaf 25 euroTalenInloggen00MENUMENUHomeBewegenActivity trackersWil je meer bewegen en kan je

Home - Enniskillen Township

   HOME EVENTS CONTACT

ads

Hot Websites