Boss Event Marketing – Türkiye'nin Yeni Nesil Entegre İletişim Ajansı

Web Name: Boss Event Marketing – Türkiye'nin Yeni Nesil Entegre İletişim Ajansı

WebSite: http://www.bosseventmarketing.com

ID:363425

Keywords:

rkiye,Boss,Event,Marketing

Description:


BAU bosphorus SAILING CUP Şirket Kutlamaları

HİZMETLERİMİZ

Markanızı bir adım öteye taşımakla kalmıyoruz... Entegre iletişim çözümlerimizle, markanıza sadık müşteriler kazandırıyoruz...Go toEtkinlik

Etkinlik

Entegre iletişim çözümlerimizle, markaların hayal ettikleri projeleri geliştiriyor ve uyguluyoruz. Kurumsal Etkinlik, Marka İletişimi ve İç İletişim konu başlıklarımızla hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Go toFuar & Toplantı

Fuar & Toplantı

Katılım sağladığınız fuarlarda, göz alıcı tasarımlarımız, üretimlerimiz ve stant üstü hizmetlerimizle markanızı farklı kılarak, fuarların gözde markaları arasında yer alırken, kurum ya da sektöre özel olarak gerçekleştirdiğimiz toplantı hizmetlerimizle kurumlara eksiksiz hizmetler sunuyoruz.

Go toEkip

Ekip

BOSS Event Marketing; etkinliklerin temel taşlarından olan Proje Yöneticisi, Süpervizör, Host, Hostes ve diğer tanıtım kadrolarıyla Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet göstermektedir. Markanızın tanıtımlarıyla ilgili ihtiyaç duyduğu bir tanıtım elemanı mutlaka BOSS Event kadroları arasında yer almaktadır.

Go toTASARIM

TASARIM

Markanızın ihtiyaç duyduğu tüm yaratıcı tasarımları BOSS Event Creative Solution ekibi sağlamaktadır. Misafirlerinize en iyi sunumları yapabileceğiniz ürünlerinizi BOSS Event Creative Solution ekibimiz eksiksiz olarak sizlere sunabilmektedir.

"Devir, hesap devri... Etkili, akılda kalıcı, farkındalığı yüksek ve yaratıcı "Kurumsal Etkinlik Projeleri" için, aşağıda ki linki tıklamanızı öneririz..."

Bilgi Almak İstiyorum!

HAKKIMIZDA

Sadakat ve güvene dayalı çalışmalarımızla, 7/24 kurumsal çözümler üretiyoruz.BOSS Event Marketing, etik değerlere sonuna kadar bağlıdır.

Boss Event Marketing, pazarlama etkinliği ajansıdır. Üstlendiğimiz tüm projelerde müşterilerimizin memnuniyetlerini ilk sırada tutan anlayışımız ve hizmet verdiğimiz markaların kampanya ve tanıtım faaliyetlerini tüketicilerle buluşturan operasyonlarımız çerçevesinde, müşterilerimizin sahaya indiğimiz ana kadar olan iş yükünü üzerimize alma çabamız Boss Event‘i alanında uzman kılan en önemli konu olmuştur. Kadromuzda yer alan tüm ekibimiz, 15 yıla yakın bir süredir görev aldığı Event Marketing çalışmaları kapsamında, söz sahibi yüzlerce markayı, milyonlarca kişiyle buluşturmuş ve binlerce projenin yaratıcısı olmuştur. Alanında uzman kadromuz, geride bıraktığı yıllar içinde elde ettiği bilgi birikimlerini ve operasyonel iş gücünü 2013 yılı başında Boss Event Marketing çatısı altında, yeni bir vizyon ve heyecanla müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir.

Etkinlik

Fikir

Proje

İşler

"Hep söylendiği gibi, "Ne de çok eğlendik!" demek için, henüz geç kalmış sayılmazsınız! Çünkü, sizi ve markanızı en iyi şekilde temsil eden, anlayan, dinleyen ve sizden biri gibi davranan güçlü bir ekiple karşılaştınız! Tüm iş ortaklarımızın kurumsal itibarı, bizler için tüm mali kazanımlardan çok daha kıymetlidir!

By Office Plaza Kozyatağı Mh. Sarı Kanarya Sk. No: 14/7 Kadıköy | İstanbul - Türkiyeinfo@bosseventmarketing.com+90 (216) 349 79 84Facebook bağlantısı Twitter bağlantısı Linkedin bağlantısı Behance bağlantısı Instagram bağlantısı
Görüşme Başlat!BOSS Event MarketingTürkiye'nin yeni Nesil Entegre iletişim Ajansı BOSS Event Marketing'e Hoşgeldiniz!

Eşsiz M.I.C.E. & şirket organizasyonlarınız için size nasıl yardımcı olabiliriz?

TAGS:rkiye Boss Event Marketing

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Marketing digital | Diseño Web

  Saltar al contenidoDiseño webAnalítica digitalPosicionamiento SEOPublicidad SEMSocial Paid MediaEmail marketingClientesContacto.fusion-title.fusion-

Portrait and Event Photography |

  781.697.0111heather@ggdcreative.comHomePortfolioPortraits and HeadshotsEventsInterior SpacesServicesContactSelect Page Welcome to GGD Photographythe

InterPedia - Online marketing ti

   Skip navigationHomeAnalyticsAangepaste rapportenBeheerBezoekersConversiesDashboardsInhoudAcquisitieAdsAlgemene instellingenCampagnesAdvertent

Aosta News, notizie di cronaca,

  

Autonomy Farms | Regenerative Fa

  "); } else { win._boomrl = function() { bootstrap(); }; if (win.addEventListener) { win.addEventListener("load", win._

Cup Zero | Reusable Cups for Fes

  Log in EventsCup Zero To-GoContactsPrivacy policy Terms & ConditionsReducing single use,
one cup at a t

SubmitNet - SEO - Search Engine

   Toggle navigation

Web Surfers - Web Agency a Vicen

  

China ImmiMarket | Leading Chin

  0% HomeConsultantsServicePortfolioMagazineWeChatLawyersPostClientsContact .page_title_ctn {padding-top:133

Website Design, SEO & Digital Ma

   What we DoWebsite De

ads

Hot Websites