Radca Prawny Mysłowice | Artur Woźniak

Web Name: Radca Prawny Mysłowice | Artur Woźniak

WebSite: http://www.arturwozniak.pl

ID:358317

Keywords:

Mys,Prawny,Radca,owice

Description:


Skorzystaj ze
świadczonych przeze
mnie usług.


Witam na mojej stronie

O MNIE

Radca prawny Katowice r.pr. Artur Woźniak

Skorzystaj ze
świadczonych przeze
mnie usług.

Jestem radcą prawnym z kilkuletnim doświadczeniem, udzielam porad prawnych z różnych dziedzin prawa, specjalizuję się w prawie administracyjnym, a przede wszystkim prawie wojskowym. Jeszcze w czasie trwania aplikacji miałem okazję zdobyć doświadczenie zawodowe w dziale prawnym jednostki wojskowej, co pozwoliło mi na zagłębienie się w problematykę pracy żołnierzy oraz obsługi cywilnej.

Jestem osobą zawsze w pełni angażującą się w realizowane zlecenia, podejmuję się rozwiązywania różnych problemów prawnych. Udzielam porad zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym.


Jeśli poszukujesz prawnika, który:

zajmie się Twoją sprawą w sposób kompleksowy, zarówno poprzez przygotowanie niezbędnych pism, jak i reprezentację w sądzie, dokładnie przeanalizuje stan prawny, dokonam rzetelnej oceny możliwych do podjęcia działań, nie potraktuję Cię jak kolejnego klienta, a do Twojej sprawy podejdzie w sposób indywidualny, wsłuchując się w problemy oraz oczekiwania,

Moja książka

OŚWIADCZENIE O STANIE MAJĄTKOWYM ŻOŁNIERZA ZAWODOWEGO

POBIERZ

Pobrano 256 razy

BLOG

Zapraszam na mojego bloga

Jeśli jesteś żołnierzem zawodowym to doskonale wiesz, że istnieje nieskończenie wiele nieprzewidywalnych sytuacji, które mogą Ci się w czasie służby zdarzyć. Na swoim blogu edukuje, informuje i pomagam "mundurowym".

Jeśli jesteś żołnierzem, policjantem... to znajdziesz odpowiedz na najczęściej zadawane pytań mundurowych. Chcesz znać swoje prawa i obowiązki jako żołnierza (także żołnierza zawodowego)?

Kliknij!

Najnowszy wpis

Opieka na dziecko a emerytura

23 października 2019

Pamiętasz żołnierkę Anię? Oczywiście pisałem o niej już kilkukrotnie. Posty dotyczyły karmienia piersią na służbie i małego podsumowania o karmieniu piersią...

Czytaj dalej

FAQ

Najczęsciej zadawane pytania

Gdzie udzielam porad prawnych?


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów oraz przełamując stereotypy polegające na konieczności wizyty w siedzibie kancelarii, świadczę usługi w formie stacjonarnej w różnych miastach, znajdujących się na terenie aglomeracji śląskiej. Możliwe jest umówienie wizyty w miejscu dogodnym dla klienta, zgodnie z poczynionymi ustaleniami.

W jaki sposób można
się ze mną skontaktować?


Istnieje możliwość skontaktowania się ze mną telefoniczne, pod numerem: 508-505-025, jak i mailowo: kontakt@arturwozniak.pl.
Natomiast moi stali klienci mogą kontaktować się ze mną przy wykorzystaniu różnych kanałów komunikacji m.in. przy pomocy aplikacji WhatsApp, Hangouts i w inny, dogodny dla klienta sposób.

Jak długo należy
oczekiwać na wizytę?


Rozumiejąc potrzeby klientów, w przypadku wizyt w formie stacjonarnej staram się wyznaczać jak najkrótsze terminy, dlatego możliwe jest umówienie spotkania nawet następnego dnia. Porady online – za pośrednictwem Internetu, udzielane są w ciągu 24 godzin, licząc od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym.

Ile kosztuje porada prawna?


Cena za poradę uzależniona jest od wielu czynników m.in. stopnia skomplikowania sprawy. Dokładny koszt można poznać w trakcie umawiania się ze mną na spotkanie, a ceny zaczynają się już od 100 złotych.

MASZ WĄTPLIWOŚCI?
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

kontakt@arturwozniak.pl +48 502-606-119 Strony dla prawników crowbox.pl

TAGS:Mys Prawny Radca owice

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
ONLEX SP. Z O. O. &#8211; SZKOLE

  Skip to contentOfertaSzkoleniaDoradztwoWykładowcaWspółpracaKontaktKancelariaHome SZKOLENIA I DORADZTWO DLA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH A

MySafetyProgram.ca

  Redirecting to portal site....
If page does not redirect please click here https://www.mybootportal.com/retail

Fotografia reklamowa dla firm i

  

Myo Hotel Mysterius

   Toggle navigation

ARMA POMP | Armatura Przemysłow

  

PWP Katowice

  Grupa Introl ENContactDownloadFacebookMechanical
Wastewater
TreatmentSludge
TreatmentKlimatyzacja
i wentylacja ENAbout PWP KatowiceRealizacje ENPWP

Specialista na průmyslovou auto

   Úvodní stránka Poskytované služ

Beach Themed Cozy Mysteries- Int

  FacebookTwitterHomeRecipesBooksContactSelect Page Join K.C.'s ListNever miss a release! Be the first to know about new releases, special sales, and

Frosting - Italian Restaurant My

   2649, 2nd Main Road, Vani Vilas Mohalla, Gokulam, Mysore | For Cake Orders: 9980730303 HomeAbout UsCakesMenuGalleryEventsBlogDeliveryContact RESER

MyServiceMac

   .alert-home-e1f2a8b2 { border: 0px solid black !important; padding: 20px; background-color: #ffe599; color

ads

Hot Websites