Tvorba kvalitných WordPress web stránok

Web Name: Tvorba kvalitných WordPress web stránok

WebSite: http://www.pocitacovo.sk

ID:322249

Keywords:

ch,kvalitn,Tvorba,WordPress

Description:


WORDPRESS WEBY NA MIERU
KVALITNE – ODBORNE- PROFESIONÁLNE – RÝCHLO

Prečo je kvalita vášho webu dôležitá ?

Web je jedným zo základov každej spoločnosti. Dobre navrhnutá stránka, pomôže urobiť skvelý dojem na vašich klientov. Poskytuje im dobrú užívateľskú skúsenosť a vedie k prilákaniu väčšieho a relevantnejšieho publika.

Kvalitne zhotovená web stránka je vašou reklamou a prezentáciou. je takisto miestom, kde klienti nájdu aktuálne informácie, prípadne si rovno môžu jednoducho objednať vaše služby alebo produkty.

Cenová ponuka

Zaujme klientov

Zlepší konverzie

Zdokonalí image

Zdieľa informácie

Web 3.0 Viac ako web stránka

Profesionálne zhotovenie

Kvalitne zhotovený web môže byť tým extra krokom, ktorý vás oddelí od konkurencie. Vzbudí v zákazníkovi dôveru vo vašu značku, pričom zároveň zlepší vašu viditeľnosť na trhu.

Premyslený layout

Vhodne zhotovený layout webu zlepšuje používateľskú skúsenosť a propaguje predovšetkým to, na čo chcete sústrediť pozornosť. Vďaka tomu dokážete lepšie a úspešnejšie prezentovať svoje služby a produkty.

Moderný vzhľad

Dizajn sa neustále vyvíja a napreduje. To, čo bolo v móde pred rokom už dnes tak vkusné byť nemusí. Kvalitný a moderný dizajn vie umocniť dôveru vo vašu značku, ako aj napomôcť k úspešným konverziám. 

Jednoduchá správa webu

Mnou vytvorené stránky ponúkajú skvelú možnosť správy a editácie užívateľom. Vďaka kvalitným software ktoré používam, sa vám budú robiť drobné zmeny na webe príjemne a jednoducho.

Rýchle načítanie webstránky

Určite sa vám už stalo, že ste klikli na web a trvalo večnosť kým sa otvoril. Je to frustrujúce a odrádza to ľudí od prezerania takéhoto webu. Preto vyvíjam extra úsilie na to, aby weby ktoré zhotovím fungovali svižne. 

Optimalizácia pre vyhľadávače

Kvalitne zhotovený web, ktorý berie na zreteľ aj požiadavky Google vyhľádávača, má omnoho lepšiu šancu umiestniť sa na vyšších priečkach vyhľadávania. Ja o tom viem a pri každom webe to beriem do úvahy. 

PROCES TVORBY

ZISTENIE – PROTOTYP – DIZAJN – VÝVOJ – ÚDRŽBA

Každý web je jedinečný, avšak svedomitý a metodický postup práce zabezpečí maximalizáciu úspechu. Proces tvorby WordPress webstránok je neustále zdokonaľovaný, aby vám priniesol čo najkvalitnejší výsledok. Komunikácia s každým klientom je rýchla a zameraná na čo najkvalitnejšie dokončenie projektu.

RESPONZIVITA

POČÍTAČ – NOTEBOOK – MOBIL – TABLET

Používanie mobilných zariadení na surfovanie po internete, sa stáva čoraz bežnejšou praxou. Až 56% používateľov, prehliada internetové stránky cez smartphone. Preto kladiem veľký dôraz na to, aby stránky ktoré vyrábam fungovali na všetkých obrazovkách. Či už je to mobil, tablet alebo počítač, vaše stránky budú vyzerať vždy perfektne.

SEO

H TAGY – ROBOTY – METADÁTA – INDEXÁCIA

Kvalitné SEO je základom, pre dobré umiestnenie každej web stránky vo vyhľadávači Google. S dobre nastaveným SEO dosiahnete popredné pozície vo vyhľadávaní, aj mimo platených reklám. Tým pádom dosiahnete viac návštev vášho webu. Preto každú web stránku budujem s dôrazom na to, aby mala bezchybné on-site SEO.

1. Preberieme vašu víziu

Porozprávame sa o vašej spoločnosti a jej fungovaní. Preberieme vaše predstavy, požiadavky a plány s webom do budúcna. Následne vám vytvorím podrobnú špecifikáciu s časovým odhadom a vypracujem cenovú ponuku. Cenová ponuka je nezáväzná a odzrkadľuje počet hodín strávený tvorbou web stránky, ako aj najlepší pomer hodnoty za peniaze.

2. Tvorba web stránky

Pustím sa do tvorby vašej web stránky. Počas celej doby môžete sledovať postup prác. V prípade, že máte nejaké nové nápady a rozšírenia funkcionalít, rád si ich vypočujem a zapracujem do web stránky. Drobné zmeny a úpravy oproti počiatočnému návrhu vám rád spravím zdarma. Pri náročnejších zmenách nad rámec dohodnutého, vám vždy najprv vystavím cenovú ponuku na schválenie.

3. Spustenie a odovzdanie

Po odsúhlasení vytvorenej web stránky ju nasadím na váš web hosting. Následne ju zaindexujem do google vyhľadávača a odzálohujem. Zodpoviem možné otázky, Prípadne zaškolím  na prácu s administráciou webu, ak je to potrebné. (Blogy, Woocommerce, a.t.ď) Nakoniec už zostáva sa len tešiť na nových zákazníkov, ktorých web osloví.

Divi builder tém

Každá kvalitná wordpress web stránka by mala obsahovať kvalitný software na jej tvorbu. Vďaka nemu je vaša stránka bezpečnejšia a lepšie konfigurovateľná. Ja používam špičkový Divi builder. Je jeden z najlepších a najrýchlejších na trhu.

Prečo WordPress Web

WordPress je najrozšírenejšia platforma na tvorbu web stránok. Poskytuje neobmedzené možnosti a slobodu vybudovať čo len chcete. Po celom svete sú milióny stránok postavené na tejto webovej aplikácii. Presnejšie 38%. To už asi nebude náhoda.

Zaoberám sa tvorbou WodPress a WooCommerce web stránok. Základom mojej práce je premyslený a atraktívny dizajn. Výhoda mnou tvorených webov, je dôraz na spokojnosť klienta a kvalitne odvedená práca. Každému klientovi sa snažím poradiť a viesť ho cestou k úspešnému webu.

Domov

Cenník

Referencie

Blog

Kontakt

Kontaktný formulár

Ochrana osobných údajov

Informácie o cookies

Mobil:

+421 940 857 304

Email:

wedizajn@pocitacovo.sk

Adresa:

Bučinova 10, Bratislava

Facebook

Nájdete ma aj na Facebooku

Pustíme sa do spolupráce ?

TAGS:ch kvalitn Tvorba WordPress

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Willkommen bei der Binnenschifff

  
:: Startseite
:: News, Berichte
:: Veranstaltungen
:: Bundeswasserstra&szlig;en
:: Schiff

Startseite - Weingut Schenk, ech

   / Weingut / Ethos / Weine / Aktuell

SONNI SCHEURINGER

  SONNI SCHEURINGERGRAPHICS: Good LifeCATALOGUE: (WhiWh-20/21-sorti)BOOK: Lenka VítkovaWEBSITE: Milena WiedemerWEBSITE: Sebastian VolzGRAPHICS: Rušné

Odborné překlady &#8211; Techn

  Úterý, Září 20, 2022 Odborné překladyTechnické a ekonomické překlady do angličtiny a němčiny. Ceny překladůKontaktO násPřeklad

HOME - Julia Gorbach

   JULIA GORBACH ENTER b, strong { font-weight

e-storming, art, architecture &

  AgendaServicesAbonnementPartenairesContact Cité de l’architecture et du patrimoineCarte blanche à… Didier Cornille, l'auteur-il

FreeDivision - Řešení ochrany

   Zůstaňme v kontaktu.Získejte nejnovější zprávy na svůj e-mail.

TravelChannel.sk - najsledovanej

  

Doktor Kreator | Zábava pro vš

  Doktor KreatorVystoupení pro dětiVystoupení pro dospěléGalerieVideoCenaKontaktVyberte stránku KDO JSEM... Doktor Kreator Doktor Kreator je v

CRM Leonardo | Zákazníkmi obľ

   Používame cookies k optimalizác

ads

Hot Websites