CoolPeople - jednička na trhu s IT odborníky

Web Name: CoolPeople - jednička na trhu s IT odborníky

WebSite: http://www.coolpeople.cz

ID:280318

Keywords:

ka,na,CoolPeople,jedni

Description:


Jednička na trhu s IT odborníky

Jsme nezávislý poskytovatel externích kapacit a souvisejících služeb.Na trh jsme vstoupili v roce 2005. Aktuálně máme 800 FTE(Full Time Equivalent)na projektech u našich klientů a toto číslo meziročně navyšujeme. Úspěšně se nám daří spojovat odborníky a klienty napříč obory.

Díky rozsáhlé databázi vhodných kandidátů, marketingové strategii a propracovanému systému máme více než 92% úspěšnost v dodání směrem ke klientovi. Naše zakázky spravuje rozsáhlý tým specializovaných odborníků.

V roce 2020 jsme dosáhli 1,2 mld. obratu a navýšili ho o 20 % oproti roku 2019. Vyrostli jsme na oboru IT, kde jsme jedničkou. Naše pobočky najdete v Čechách, Rakousku a na Slovensku.

Jednička na trhu s IT odborníky

Trend pokračující elektronizace a integrace IT systémů napříč všemi obory udělal z IT profese jednu z nejžádanějších na trhu, stala se tak nejméně dostupnou. Aktuální situace na trhu IT je ve stavu, kdy poptávka mnohonásobně převyšuje nabídku a dostat se rychle ke kvalitním IT odborníkům je problém. A proto přicházíme s efektivním řešením.

Našim klientům hledáme vhodné a ověřené IT kapacity. Díky naší rozsáhlé databázi, která čítá více jak 400 000 odborníků, umíme rychle dosáhnout výsledku. Své projekty stihnete bez problémů, kvalitně a včas. Výsledkem je spokojenost na obou stranách a to je pro nás nejdůležitější.

Hledáte ASAP IT kapacity a chcete si je sami vybrat? Máme pro vás řešení. CoolPeople Pool je systém, ve kterém neustále udržujeme aktuální seznam IT odborníků, které vám můžeme okamžitě nabídnout. Můžete v něm vyhledávat bez omezení podle technologie, lokality nebo klíčového slova.

Potřebujete najít IT odborníky,
nebo se s námi chcete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat.

Najít IT odborníky

Specializované obory

Pokud hledáte do své firmy ověřené a spolehlivé kapacity, rádi Vám pomůžeme. Najdeme Vám zaměstnance dle vašich specifických požadavků a napříč obory. Zakládáme si na rychlosti dodání a flexibilitě spolupráce. Na Vašem požadavku bude pracovat tým profesionálů z oboru, která zajistí dostatečnou efektivitu.

Využíváme nejmodernější nástroje pro vyhledávání a multi-kanálovou komunikaci s odborníky, včetně sociálních sítí. Jsme největším zákazníkem LinkedIn v ČR s počtem licencí nástroje Corporate Recruiter. Díky spolupráci s námi získáte více času pro realizaci svých projektů a ušetříte finance vynaložené pro neefektivní nábor specialistů.

Hledáte zaměstnance pro Vaši společnost?

Neváhejte se nám ozvat.

Hledám zaměstnance

Nástroje recruitmentu

V roce 2021 CoolJobs tvořil cca 25 % celkového profitu společnosti za všechny pobočky. Poslední data ukazují, že se nám v průměru přihlásí 1000 kandidátů za měsíc.

TAGS:ka na CoolPeople jedni

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Home Page - Oktoberjournal

  Lukk menyMenySakIntervjuUtdragFaste SpalterFeministisk lesesirkelKjøleskapetReisebrevHva er det med&#8230;?SkrivestueTre spørsmålHistorierPodcastVi

Byty Jehla Žďár nad Sázavou

   Tel.: +420 603 453 705 | E-mail: lenka.lamkova@corcap.cz jedinečná příležitost k bydlení nebo investici v centru města Žďár nad Sázavou

www.sportsfornature.com

  This site is under construction. Why am I seeing this page? Learn more. Are you the owner of this domain? Find out how to replace this page.

Drevana Home - DREVANA s.r.o.

  Skip to content.fusion-body .fusion-builder-column-0{width:25% !important;margin-top : 0px;margin-bottom : 0px;}.fusion-builder-column-0 > .fusion-col

Förderverein Nachwuchsleistung

   Scouting, Schule & Sport 6 - 9 Jahre Talentescouting Organisation YOSI – die Botschafterin YOSI’s Übungen YOSI unterwegs in Tirol10 -

Vítejte na stránkách mediáln

   Skip to content

Spectrum Insurance Group - Perso

  Skip to main content Visit Spectrum Insurance Group on FacebookVisit Spectrum Insurance Group on LinkedinVisit Spectrum Insurance Group on InstagramCl

ARPACS Advanced Regional Picture

   Home PACS Access Intellispace Anywhere Download Intellispace Enterprise Intellispace Enterprise web (req. Internet Exp

Apple (Česká republika)

  AppleGlobal Nav Otevřít nabídkuGlobal Nav Zavřít nabídkuAppleNákupní taška+Hledat na apple.comZrušitAppleStoreMaciPadiPhoneWatchAirPodsTV a

Zen systems - Software pro vaše

   Klienti Reference

ads

Hot Websites