Objevte stabilní a smysluplnou kariéru v ACO Přibyslav

Web Name: Objevte stabilní a smysluplnou kariéru v ACO Přibyslav

WebSite: http://www.pribyslav.aco

ID:258824

Keywords:

smysluplnou,stabiln,Objevte,kari

Description:


Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.
Career Pribyslav ACO

Od roku 1993 patří ACO Industries k.s. mezi největší výrobní závody na Vysočině. Vyvíjíme a vyrábíme především profesionální nerezové odvodňovací systémy pro odvodnění průmyslových budov a pro odvodnění venkovních zpevněných ploch.

Tým ACO Industries k.s. tvoří téměř 750 zaměstnanců mnoha profesí a širokého stupně vzdělání od čerstvých absolventů škol po dlouholeté a zkušené zaměstnance. Naši zaměstnanci jsou díky úzké spolupráci s kolegy z mnoha zemí členy velké rodiny ACO a rozhodujícími faktory osobního růstu a kariéry jsou schopnosti a odhodlání.

Kariéra v ACO

Přejít na volné pozice

Manifesto

Historie ACO


Benefity

Život v rovnováze

ACO není jen práce. Velký důraz klademe na rovnováhu pracovního a osobního života. Našim zaměstnancům nabízíme: 5 týdnů dovolené, možnost zkrácené či flexibilní pracovní doby, možnost práce z domova tam, kde to povaha práce umožňuje.

Více o benefitech

Smysluplná kariéra

Naším posláním je chránit lidi před vodou a vodu před lidmi. Nabízíme smysluplnou kariéru s vědomím, že ACO výrobky přispívají k ochraně životního prostředí. Systematické vzdělávání a odborný rozvoj našich zaměstnanců dodává smysluplné práci další rozměr.

Více o benefitech

Nadstandardní ohodnocení

Práce v ACO se cení. Správné finanční ohodnocení je pro nás základ, u kterého nekončíme. Našim zaměstnancům proplácíme: příspěvek na dojíždění, roční prémie, měsíční prémie, příplatky za práci v noci a za práci o víkendu, odměny za zlepšovací návrhy a mnoho dalšího.

Více o benefitech

Kvalitní stravování

Na stravování poskytujeme příspěvek. Máme vlastní jídelnu, kde se každý den kvalitně a chutně vaří. Objednat si můžete i večeři či jídlo na víkendovou směnu. Menší svačinu nebo kávu si pak můžete koupit v kantýně nebo automatech.

Více v benefitech

Zdraví, sport a rekreace

Samozřejmostí od nás jsou vitamínové balíčky a ochranné nápoje. Dále všichni zaměstnanci mohou využít naši rekreační chatu v Orlických horách, zasportovat ve sportovní hale v Přibyslavi, nebo s námi cestovat za poznáním či kulturou.

Více o benefitech

eBenefit karta

Všem zaměstnancům dáváme kartu eBenefity - kartu plnou benefitů pro volný čas. Sami si volíte benefity podle vlastních potřeb, od kultury a sportu, přes dovolenou a zdravotní péči, až po vzdělání a nákup knih. Využití je široké jak v našem regionu, tak v celé republice.

Více o benefitech


Život v ACO

ACO Industries k.s.

Havlíčkova 260
Přibyslav 582 22
Česká Republika
​​​​​​​aco-industries.cz

ACO CZI

ACO CZI je součástí ACO Group. ACO CZI je tvořená
třemi výrobními závody (Přibyslav, Tábor, Kulykiv)
a obchodní organizací ACO Marine.

ACO Group

Skupina ACO je výrobcem prvků pro stavebnictví
s vedoucím postavením ve svém oboru v Evropě.


TOP© ACO Industries k.s.

TAGS:smysluplnou stabiln Objevte kari

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Frizerski studio DeLuks | Frizer

  DE LUKSSALON IN EKIPASERVIS ŠKARIJ TRGOVINAKOLEKCIJEKONTAKTSERVIS ŠKARIJProfesionalni servis za
profesionalne frizerjePokličite: 040 422 016 FRIZ

Karin Feuerstein | grafi-ka.net

  

Lateinamerika Nachrichten - Beri

  Berichte, Analysen und Stimmen aus Lateinamerika und der KaribikAktuellLänderNord- und ZentralamerikaBelizeCosta RicaEl SalvadorGuatemalaHondurasMexi

Objevte pravěká hradiště. Ke

  Vytisteno z www.archeolog.cz, 2022-07-18
adresa: https://www.archeolog.cz/ KATALOG
archeologických památekČASOVÁ OSA
přehled dějinného vývoj

Sarkari Result: Online Form, Sar

  keywords:
description:
Add menu for: Primary MenuSarkari Resultswww.isarkariresults.comMenuCentral Govt JobsState Govt JobsGovt JobsSarkari NaukriSyll

Rent a Car in Lahore | Car rent|

  keywords:
description:Askari rent a car in Lahore is one of the best rent a car service provider in Lahore,as well as all over Pakistan. get best car

Thistlewood Farm - Remodeling a

  keywords:
description:I'm KariAnne Wood, welcome to Thistlewood Farm! Come journey with me remodeling my vintage farmhouse in the middle of the countr

SarkariExam , Rojgar Result , Sa

  keywords:
description:SarkariExam is a job Portal provides details of all Sarkari exams , Sarkari Naukri , Govt Jobs and rojgar results.
Thursday June

fiftijays blog - (¯`.--- °ºMO

  keywords:
description:FIFTIJAT ..._|\______________ _,,_ ../ `---&#1781; &#9829; &#1781; &#9829; &#1781; &#9829; &#1781; &#9829; &#1781; &#9829; &#17

Sarkari Result Sarkari Naukari F

  keywords:
description:
MenuAboutDisclaimerMoreMenu 1Menu 2Menu 3Menu 4MenutwitterfacebookgooglersslinkedindribbblepinterestSarkari Result Sarkari Nauk

ads

Hot Websites